بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب + فیلم و عکس

یک شنبه 24 اردیبهشت 1402 - 12:17:0

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور در مصلای امام خمینی(ره) از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید کردند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، رهبر انقلاب اسلامی در این بازدید ضمن گفتگو با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم، در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند.
برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و بین‌المللی از سال ۱۳۶۶ در زمان ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای آغاز شده و پس از آن در اکثر سال‌های برگزاری ایشان در نمایشگاه کتاب حضور یافته‌اند. بازدید رهبر انقلاب از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، پس از سه سال و باتوجه به پایان یافتن محدودیت‌های کرونایی در پنجمین روز برگزاری این نمایشگاه انجام شد.
رهبر انقلاب در جریان این بازدید با تأکید بر فعالیت در حوزه کودکان فرمودند: در مسئله کودکان هر چقدر میتوانید هم از لحاظ کمیت هم از لحاظ کیفیت کار کنید، یعنی بتوانید کودکان و نوجوانان را جذب کنید. هنوز که هنوز است این داستان‌های خارجی مربوط به کودک بر مجموعه‌ی کار‌ها غلبه دارد که این خیلی عیب بزرگی است.
رهبر انقلاب را در این بازدید محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی رضا مختارپور رئیس کتابخانه ملی وعلی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و سخنگوی نمایشگاه کتاب همراهی کردند.


 


یک شنبه 24 اردیبهشت 1402 - 14:14:13

عکسهای بیشتر :