تظاهرات گسترده مردم بحرین همزمان با سفر رئیس رژیم صهیونیستی به این کشور

سه شنبه 15 آذر 1401 - 19:36:0

مردم بحرین با حضور در خیابانها ، سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی به بحرین را محکوم و تاکید کردند رژیم‌های عادی‌سازی عربی با وجود تلاشهای مستمر برای برقراری روابط با رژیم جنایتکار صهیونیستی ، نمی توانند آن را به رژیمی عادی و طبیعی در منطقه تبدیل کنند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر ، صالح المصری خبرنگار ما در فلسطین اشغالی در گزارشی در قالب برنامه «مع المراسلین» شبکه الکوثر افزود : این سفر همزمان با تشدید تنش بی سابقه در سرزمین های فلسطینی توسط دولت راستگرای افراطی صهیونیستی با اعدامها ، یورش و شهرک سازی روزانه انجام شد.
احمد خریس از رهبران جبهه مردمی فلسطین به خبرنگار الکوثر گفت : این سفر تحریک آمیز رئیس رژیم صهیونیستی به بحرین در چارچوب اقدامات رژیم بحرین برای عادی سازی و خیانت به احساسات میلیون ها عرب و مسلمان صورت می گیرد و این درحالی است که دولت جنایتکار و فاشیسم راست افراطی رژیم صهیونیستی به اقدامات خود از جمله اعدام شهدا و مردم ما در کرانه باختری و قدس ادامه می دهد.
مردم فلسطین تظاهرات مردمی را که در رد سفر عادی سازی مسئول رژیم صهیونیستی به بحرین و امارات صورت گرفت دنبال می کنند و به مردم آزاده ای که برای تاکید بر حمایت خود از فلسطین و مسجد الاقصی و رد هرگونه عادی سازی با رژیم جنایتکار ، تظاهرات کردند درود می فرستند.   
فلسطینی‌ها تاکید می‌کنند که اشغالگران از سفرهای عادی‌سازی برای انجام جنایات بیشتر علیه مردم فلسطین استفاده می‌کنند، چرا که در عرض چند روز حدود 10 فلسطینی کشته شدند. بنابراین استقبال گرم از قاتلان صهیونیست در پایتخت‌های عادی‌سازی اعراب ، چراغ سبزی به رژیم صهیونیستی برای ارتکاب جنایت علیه مردم بی دفاع فلسطین به شمار می رود.
سران کشورهای عادی سازی هنوز از مردم خود که در تظاهرات گسترده در بحرین، بر رد عادی سازی با رژیم غاصب و حمایت از آرمان فلسطین تاکید کردند، دور و جدا هستند.


 


سه شنبه 15 آذر 1401 - 17:38:21