نظامیان اسرائیلی سوژه خنده کاربران شبکه اجتماعی

چهار شنبه 1 آذر 1402 - 13:30:0

بعد از دلایل عجیب سربازان صهیونیست درباره استفاده حماس از بیمارستان‌ها برای اهداف نظامی، کاربران شبکه اجتماعی با استفاده از طنز، استدلال‌های تل‌آویو را زیر سؤال بردند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  تبلیغات ارتش تل اویو درگیر معضلاتی شده است که با هر نوبت از ظاهر شدن سخنگویان وضعیت آن بدتر می‌شود. آنچه که این روزها توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی دست گرفته و مورد شوخی و تمسخر آنها می‌شود مربوط به یک سرباز اسرائیلی است. وی در یکی از بیمارستان‌های غزه ادعا می‌کند که حماس از مدارس و بیمارستان به عنوان پایگاه‌های نظامی استفاده می‌کند.

سرباز صهیونیستی در این ویدیو ادعا می‌کند که حماس در بیمارستان غزه حضور داشته و آنچه که در اینجا از خود به جا گذاشته، ردپا، وجود کابل‌های برق، برنامه هفتگی، شیشه شیر نوزاد، پوشک نوزاد و... است! در ادامه این فرد، آسانسور بیمارستان را به عنوان تونل‌های حماس معرفی می‌کند و در جایی دیگر پرده را کنار می‌زند و می‌گوید پشت این پرده پنجره نیست و اینها مشکوک هستند!

دلایلی که این سرباز می‌آورد آنقدر خنده‌دار است که در توییتر، اینستاگرام، تیک‌تاک و سایر پلتفرم‌های اجتماعی جهان بسیار مورد استهزا قرار گرفته است.

نکته‌ای که کاربران از آن استفاده کرده و به شوخی مورد توجه قرار داده‌اند، لفظ «خماس» گفتن این سرباز اسرائیلی است. همین موضوع باعث شده کلمه «khamas» ترند و پراستفاده در بین کاربران توییتری در سطح جهان شود.

کاربران از ترور رئیس جمهور اسبق آمریکا گرفته تا غرق شدن کشتی تایتانیک، انقراض دایناسورها، گرم شده کره زمین و... را به گردن حماس انداخته‌اند. کاربران شبکه‌های اجتماعی با تصویر این سرباز اسرائیلی تولید محتوا می‌کنند و تا کنون هزاران محتوا در قالب طنز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


سه شنبه 30 آبان 1402 - 19:29:24

عکسهای بیشتر :

برچسب :

پربازدیدها