برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی «سلام فرمانده» از شبکه الکوثر

یک شنبه 9 مرداد 1401 - 12:20:5

تهران- الکوثر: شبکه جهانی الکوثر نخستین جشنواره بین المللی «سلام فرمانده» را با مشارکت مخاطبان و بینندگان عرب زبان برگزار می کند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، با هدف تقویت نهضت سرودخوانی و ترویج هرچه بیشتر سرود حماسی «سلام فرمانده»، شبكه جهانی الكوثر دست به ابتکار راه اندازی جشنواره ای با عنوان و موضوع این سرود زده و برای نخستین بار، جشنواره بین المللی «سلام فرمانده» را با مشارکت مخاطبان خود درسراسر جهان برگزار می کند.
اين جشنواره که طی فراخوانی مقارن با عید سعید غدیرخم منتشر شد، از تمامی كودكان و نوجوانان جهان اسلام و دوستداران و منتظران حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) ، دعوت شد تا آثار نمايشی، ادبی، تجسمی و موسيقيايی خود را در رابطه با  سرود «سلام فرمانده» از راه های ارتباطی اينستاگرام، تلگرام و واتس آپ برای شبکه الکوثر ارسال کنند تا به بهترین آثار شرکت داده شده در برنامه، جوایز ارزشمندی اهدا شود.
برنامه «سلام فرمانده» روزهای جمعه در ساعت 19:00 به وقت تهران از شبکه الکوثر پخش می شود و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به وب سایت شبکه الکوثر به آدرس www.alkawthartv.ir با شرایط و ضوابط ارسال اثر به جشنواره بین المللی «سلام فرمانده» آشنا شوند. 

مخاطبان می توانند ویدئوهای خود برای شرکت در جشنواره را از مسیرهای ارتباطی ذیل ارسال کنند:

اینستاگرام:     Alk4kids

شماره واتساپ  00989108994101

کاربری تلگرام   alk4kids 


پذیرش آثار تا نهم ربيع الاول (چهاردهم مهرماه برابر با ششم ماه اکتبر) ادامه دارد و آثار ارسالی محدودیت زبانی ندارند.

همچنین بهترین آثار شرکت داده شده، پس از داوری توسط هیئت داوران، در روز هفدهم ربيع الاول مصادف با سالروز ولادت با سعادت پيامبر ختمي مرتبت(ص) معرفی و جوایز ارزشمندی به برگزیدگان جشنواره  اهدا خواهد شد.  


آخرین اخبار جهان اسلام  را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید


دو شنبه 3 مرداد 1401 - 19:2:10

عکسهای بیشتر :