مقاومت فلسطین: شهید سلیمانی، شریک پیروزی در نبرد شمشیر قدس بود

شنبه 31 اردیبهشت 1401 - 19:10:0
مقاومت فلسطین: شهید سلیمانی، شریک پیروزی در نبرد شمشیر قدس بود

تهران- الکوثر: کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در سالروز پیروزی نبرد شمشیر قدس تاکید کردند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شریک فلسطینیان در این پیروزی بود.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سخنگوی شاخه نظامی کمیته‌های مردمی مقاومت فلسطین در سالروز نبرد پیروزمند شمشیر قدس و شکست سهمگین ارتش اشغالگر صهیونیستی در نوار غزه ضمن قدردانی از محور مقاومت و در صدر آن جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان شهید قدس و شریک در پیروزی نبرد شمشیر قدس، گفت: جنگ «شمشیر قدس» قدرت ارتش رژیم صهیونیستی را درهم شکست و اعتبار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تروریست و سابق این رژیم را از بین برد.

به گزارش العهد ، ابوعطایا سخنگوی نظامی تیپ‌های ناصر صلاح الدین شاخه نظامی کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین گفت: مقاومت امروز با همه طیف هایش راه آزادی را ترسیم می‌کند و جهت گیری را به سمت مقصد واقعی یعنی همه فلسطین بر می‌گرداند. شمشیر قدس، به ما ثابت کرد که رژیم غاصب صهیونیستی و غاصبان جنایتکار آن آینده و امنیتی در خاک ما ندارند و در این خاک بیگانه هستند و باید قبل از اینکه زمان از دست برود، از اینجا بروند.

او تأکید کرد: ما حافظان قدس و مسجد الاقصی باقی خواهیم ماند و با شمشیر قدس دست همه کسانی را قطع خواهیم کرد که برای آسیب رساندن تلاش می‌کنند. دست ما همواره بر روی ماشه خواهد بود و موشک‌های ما در آشیانه‌ها و چشمان ما به سمت قدس و همه فلسطین خیره خواهد بود و هیچ جنایت رژیم صهیونیستی بدون پاسخ نخواهد ماند.

ابوعطایا با تبریک به محور مقاومت و در صدر آن جمهوری اسلامی ایران گفت: باید به شهید قدس «فرمانده قاسم سلیمانی» درود بفرستیم. او در این پیروزی شریک ما بود و آثار او در پیشرفت مقاومت و توان آن در رویارویی با دشمن شکست خورده صهیونیستی، کاملا مشخص است.

کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در پایان تاکید کردند که امروز و بعد از پایان جنگ شمشیر قدس، به آمادگی خود برای جنگ‌های آتی ادامه می‌دهیم. جنگ‌هایی که هدف آن ریشه کن کردن دشمن صهیونیستی و زوال آن است و درباره هرگونه حماقتی به دشمن رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهیم و می‌گوییم اگر «برگردید ما هم بر می‌گردیم».


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
 


شنبه 31 اردیبهشت 1401 - 16:13:24