طوفان الاقصی، اسامی جاسوسان داخل ایران را فاش کرد

پنج شنبه 9 آذر 1402 - 7:0:0
طوفان الاقصی، اسامی جاسوسان داخل ایران را فاش کرد

نماینده جنبش جهاد اسلامی اظهار داشت: در عملیات طوفان الاقصی مقاومت موفق شد سرورهای اطلاعاتی اسرائیل را به داخل غزه بیاورد در این سرور نام بسیاری از جاسوس ها حتی جاسوس‌های داخل جمهوری اسلامی ایران وجود داشت.

 

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، صد و چهارمین نشست ماهیانه جامعه اسلامی مدیران با محوریت تحلیل تحولات غزه برگزار شد. در این نشست ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تشریح تمدید آتش‌بس در کرانه باختری رود اردن، گفت: موضوع اصلی این آتش‌بس مبادله اسرا و ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه است، هدف اصلی مبادله این است که تمام جهان بدانند ما گروگان‌هایی نزد اسرائیل داریم.

وی با بیان اینکه حجم عظیمی از اسرای فلسطینی در اسارات رژیم غاصب قدس و تحت شکنجه‌های شدید هستند، خاطرنشان کرد: در میان اسرا شمار قابل‌توجهی از زنان، کودکان، کهنسالان و بیماران هستند ما به سخنان و مواضع منافقانه غرب می‌رسیم که خواستار آزادی 250 صهیونیست نظامی هستند و این در حالی است که تمام مردم فلسطین را که سال‌هاست در حصر اسرائیل به سر می‌برند، نادیده می‌گیرند.

ناصر ابوشریف تصریح کرد: هدف از عملیات طوفان الاقصی، تلاشی برای نقش برآب کردن توطئه علیه فلسطین بود، رژیم صهیونیستی در چارچوب توافق ابراهیم در تلاش برای عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی بود در این توطئه که با محوریت آمریکا و کشورهای عربی صورت گرفت دشمن‌انگاری جمهوری اسلامی ایران را در دستورکار قرار داشت.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


پنج شنبه 9 آذر 1402 - 12:9:40

پربازدیدها