سردار حاجی زاده: به هر ماجراجویی، جواب پشیمان کننده خواهیم داد

سه شنبه 27 مهر 1400 - 9:27:20
سردار حاجی زاده: به هر ماجراجویی، جواب پشیمان کننده خواهیم داد

تهران - الکوثر : فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به هر ماجراجویی علیه ایران در هر سطحی توسط هر رژیم یا گروهی باشد، جواب پشیمان کننده خواهیم داد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر ، سردار «امیرعلی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید جمعی از وابستگان نظامی سفارتخانه‌های خارجی مقیم تهران از نمایشگاه ملی دستاورد‌های هوافضای سپاه با مروری بر تاریخ به ظلم و ستم استکبار غرب به سرکردگی آمریکا و همراهی و پشتیبانی رژیم صهیونیستی کودک کش اسرائیل و تعدادی از کشور‌های اروپایی در منطقه غرب آسیا ؛ گفت: امریکا یک تنه در مقابل ایران، چین، روسیه و کشور‌های آزاده جهان تاب ایستادگی ندارد و از درون در حال متلاشی شدن است.

سردار حاجی زاده افزود: امریکا با کمک دنباله رو‌های خود در سال ۲۰۰۱ به افغانستان حمله کرد و پس از ۲۰ سال با تلاش به ایجاد جنگ داخلی و هرج و مرج افغانستان را ترک کرد و توطئه او با شعله ور کردن در گیری‌های داخلی ادامه پیدا خواهد کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امریکا در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ با ایجاد گروه‌های تکفیری و داعش، منطقه سوریه، عراق و برخی کشور‌های دیگر را دچار جنگ داخلی و ناامنی دامنه داری کرد.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: تحریم‌های اقتصادی امریکا بر علیه ایران تا سرحد جلوگیری از ارسال دارو برای بیماران خاص نیز ادامه پیدا کرده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز بر همگان روشن است که اگر مبارزه سردار سلیمانی نبود، علاوه بر حاکمیت تروریست‌ها بر منطقه، ما شاهد صدور این گروه‌های تروریستی به اروپا و سایر کشور‌های منطقه به طور وسیع بودیم.

سردار حاجی زاده افزود: البته عاملان و آمران حمله و ترور شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار خواهند داشت و از جنایت خود رهایی پیدا نخواهند کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران در مقابل تحریم‌ها و فشار حداکثری امریکا و ایادی او ایستادگی کرده و خوشبختانه پیروز شده است.


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید


سه شنبه 27 مهر 1400 - 9:27:4

نظرات

* باقیمانده : (1000) حرف

نظرات کاربران

جهت مشاهده نظرات کلیک نمایید