دلایل بستن صفحه اینستاگرام پرس تی وی به روایت سردبیر

شنبه 24 مهر 1400 - 7:46:43
دلایل بستن صفحه  اینستاگرام پرس تی وی به روایت سردبیر

تهران- الکوثر: سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی گفت: اینستاگرام به یک علت به ظاهر ساده دسترسی ما را به یک صفحه 156 هزار دنبال کننده ای که نتیجه سالها تلاش بوده قطع کرده است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  آقای احسان فتاحی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در باره بسته شدن صفحه اینستاگرام پرس تی وی افزود: در تاریخ 16 مهر با یک پیام روبرو شدیم به این مضمون که «پیج شما قفل و دسترسی به آن امکانپذیر نمی باشد».

وی ادامه داد: از طریق اینستاگرام به ما پیغام دادند که برای شما یک پیام امنیتی می فرستیم اما متاسفانه این پیام امنیتی برای ما قابل دریافت نبوده است.

آقای فتاحی با بیان اینکه در این مدت به طرق مختلف تلاش کردیم با اینستاگرام تماس برقرار کنیم، اظهارداشت: تلاش کردیم تا با برقراری تماس از آنها بخواهیم که این پیام امنیتی را به گونه دیگری برای ما ارسال کنند اما متاسفانه با گذشت یک هفته تاکنون هیچ گونه همکاری با ما نکرده اند و پیج اینستاگرام پرس تی وی همچنان قفل و از دسترس ما خارج است.

وی ادامه داد: این صفحه 156 هزار دنبال کننده و مخاطب دارد و فعالیت ما در این صفحه نیز به 7 سال پیش بازمی گردد اما متاسفانه به دلیل یک مساله به ظاهر ساده دسترسی ما را قطع کرده و اینستاگرام با تمام تلاش هایی که برای برقراری ارتباط داشته ایم تا به نحوی این کد امنیتی را به دست ما برسانند ، متاسفانه تا به حال همکاری نکرده اند و صفحه از دسترس ما خارج شده است.

آقای فتاحی گفت:  اینستاگرام علت این اقدام را فعالیت های مشکوک عنوان کرده است اما باید بدانیم فعالیت های مشکوک شامل موارد زیادی می شود مثلا ممکن است فردی از صفحه دیگری تلاش کرده باشد وارد این صفحه شود.

وی افزود: ما در این زمینه که محتوای صفحه در اختیار خودمان بوده است کاملا مطمئن هستیم و دلایل آنها برای بسته شدن صفحه برای ما نامعلوم است.

سردبیر شبکه های اجتماعی پرس تی وی تاکید کرد: روشی که  برای بازگرداندن صفحه به ما داده اند متاسفانه عملی نیست و پیامی که گفته اند ارسال می کنند تاکنون به دست ما نرسیده است.

آقای فتاحی تصریح کرد: علتی که برای بسته شدن پیج ما اعلام کرده اند بسیار کلی است و شاید هر کس با آن روبرو شود ولی متاسفانه علت دقیق آن را نمی دانیم و از سوی دیگر پیام ارسالی آنها را نمی توانیم دریافت کنیم.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی


شنبه 24 مهر 1400 - 8:26:58

دسته بندی :