رئیس‌جمهور‌ منتخب وارد مشهد مقدس شد/ سخنرانی آیت‌الله رئیسی از ساعت ۱۸ در جمع زائران و ‌مجاوران

سه شنبه 1 تیر 1400 - 17:2:59
رئیس‌جمهور‌ منتخب وارد مشهد مقدس شد/ سخنرانی آیت‌الله رئیسی از ساعت ۱۸ در جمع زائران و ‌مجاوران

تهران- الکوثر: رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران همزمان باسالروز ولادت حضرت امام علی‌بن موسی الرضا علیه السّلام ‌وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ‌در جشن میلاد حضرت امام علی‌بن موسی الرضا علیهما السّلام ‌در صحن پیامبر اعظم حرم مطهر رضوی در جمع زائران و مجاوران نخستین سخنرانی‌اش بعد از انتخاب به‌عنوان رئیس جمهور منتخب را خوا‌هد داشت.

رئیس‌جمهور منتخب ساعت 18 روز سه‌شنبه در صحن پیامبر اعظم(ص) سخنرانی خواهد کرد.

درهمین ارتباط : سفر رئیس جمهور منتخب به مشهد مقدس؛ امروز


حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در تماس تلفنی ضمن آرزوی موفقیت برای سید ابراهیم رئیسی، از او برای سخنرانی در حرم مطهر رضوی دعوت کرده است. وی در این گفت‌وگو با بیان اینکه لبیک ملت ایران به رهبر معظم انقلاب و حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری علی‌رغم همه تبلیغات سوء دشمنان یک بار دیگر هوشیاری و بصیرت ملت سرافراز ایران را در برابر دشمنان ثابت کرد، اظهار داشت: برگزیده شدن شما توسط ملت ایران را که در ایام دهه مبارک کرامت رقم خورد به‌فال نیک می‌گیریم و آن را نقطه عطفی برای کسب فرصت‌های جدید خدمت به ملت و کشور شریف ایران در فضای داخلی و خارجی می‌دانیم، از این رو از جنابعالی دعوت می‌کنیم در جشن روز میلاد امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی سخنرانی کنید.

آیت الله سید‌ابراهیم رئیسی نیز در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن تشکر از تماس، پیام تبریک و دعوت تولیت آستان قدس رضوی ابراز کرد: باید تلاش کنیم تمام ظرفیت‌های کشور را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به مردم بسیج کنیم و تمام تلاش خود را به‌کار بگیریم تا پاسخ اعتماد ملت ایران را به‌شایستگی بدهیم.

رئیس جمهور منتخب تأکید کرد: ان‌شاءالله در اولین فرصت و با فراهم آمدن شرایط، برای زیارت و عرض ارادت به ساحت مقدس امام علی‌بن موسی الرضا(ع) به مشهد مشرف خواهم شد.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان

صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی


سه شنبه 1 تیر 1400 - 17:5:23