تیراندازی مرگبار در «کارولینای جنوبی»

پنج شنبه 19 فروردین 1400 - 13:2:12
تیراندازی مرگبار در «کارولینای جنوبی»

تهران - الکوثر: تیراندازی مرگبار در ایالت «کارولینای جنوبی» آمریکا ۵ کشته برجا گذاشت.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، در یک حادثه تیراندازی در ایالت «کارولینای جنوبی» آمریکا پنج نفر از جمله دو کودک جان خود را از دست دادند. 
بنا بر گزارش شبکه «ای بی سی نیوز»، اداره پزشکی قانونی شهرستان یورک در کارولینای جنوبی اعلام کرد که دکتر «رابرت لسلی» ۷۰ ساله و همسرش «باربارا لسلی» ۶۹ ساله غروب روز گذشته (چهارشنبه) به وقت محلی در حادثه تیراندازی به همراه نوه‌هایشان «آدا لسلی» ۹ ساله و «نوآ» ۵ ساله جان خود را از دست دادند.
طبق این گزارش، جسد یک قربانی دیگر به نام «جیمز لوئیس» شهروند ۳۸ ساله نیز در اطراف محل تیراندازی پیدا شد.
«ترنت فاریس» سخنگوی اداره کلانتری شهرستان یورک اعلام کرد یک فرد ششم نیز در این حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به علت شدت جراحات به بیمارستان منتقل شده که هنوز هیچ گزارشی درباره وضعیت وی منتشر نشده است.
مقام‌های محلی می‌گویند یک فرد مظنون پس از جستجوی چند ساعته نیرو‌های امنیتی برای یافتن عوامل حمله تیراندازی فوق، در اطراف خانه‌ای که در آن تیراندازی انجام گرفته است، مشاهده شده اما جزئیاتی درباره هویت وی هنوز فاش نشده است.
آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با تیراندازی در سراسر آمریکا منجر می‌شود که بسیاری از آن‌ها مرگبار است و تعدادی در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند، اما لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که تاکنون کنگره این کشور حاضر نشده است اقدامی برای محدود کردن حمل سلاح انجام دهد.


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

از صفحه ندای نور الکوثر فارسی هم دیدن کنید


پنج شنبه 19 فروردین 1400 - 12:35:54