نُجَباء براى مقابله با تروريست‌ها در هر منطقه‌اى آمادگى كامل دارد

دو شنبه 10 مهر 1396 - 9:56:35
نُجَباء براى مقابله با تروريست‌ها در هر منطقه‌اى آمادگى كامل دارد

بغداد-الکوثر:  فرمانده ارشد عراقی در جمع رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء اظهار داشت: اين گروه مقاومت آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های داعش در هر منطقه‌ای را دارد و همگان به حماسه آفرينى آن اقرار مى‌كنند.

نايب رئيس سازمان بسيج مردمى عراق (الحشد الشعبی) در جريان عمليات "قادمون يا حويجة" از منطقه عملياتى "جبال مكحول" واقع در شمال استان صلاح الدين كه در سيطره مقاومت اسلامى نُجَباء قرار دارد، بازدید کرد.

«أبو مهدی المهندس» با بيان اينكه "لشكر ١٢ حشد را نُجَباء به خود اختصاص داده است"، اظهار داشت: اين دلاورمردان طی سال‌هاى اخير از گرانبهاترین دارایی‌های خود در راه محافظت از سلسله کوه‌های مکحول در برابر تروریست‌های تکفیری داعش گذشتند.

وي افزود: نُجَباء یکی از مهتمرین گروه‌های حشد شعبى است و حماسه‌هایی آفریده که همگان به آن اقرار کرده‌اند.

فرمانده برجسته عراقى همچنين از رشادت‌هاى نُجَباء در ميدان نبرد تقدير كرد و گفت: رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش در هر منطقه‌ای آمادگی کامل دارند.

المهندس با ابراز اميدوارى از زوال گروه تروريستى تکفیری داعش كه از سال ٢٠١٤ سوداى اشغال عراق را داشت، تصريح كرد: رزمندگان نُجَباء جدیت قابل تحسينى در حفظ سرزمین عراق دارند و بارها نقشه‌هاى شوم تروريست‌ها را نقش بر آب كرده‌اند.

گفتنى است، امنيت منطقه "جبال مكحول" پس از پايان عمليات آزادسازى و پاكسازى بيجى، به مقاومت اسلامى نُجَباء محول شده است.


دو شنبه 10 مهر 1396 - 9:57:5

دسته بندی :