ادعای جاسوسی عناصر وابسته به سپاه در انگلیس شبیه فیلم‌های هالیوودی است!

یک شنبه 22 بهمن 1402 - 9:0:0
ادعای جاسوسی عناصر وابسته به سپاه در انگلیس شبیه فیلم‌های هالیوودی است!

کاردار سفارت ایراندر لندن ادعای بی‌اساس نشریه زرد دیلی‌میل انگلیس رد و آن را مشابه فیلم‌های هالیوودی توصیف کرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سید مهدی حسینی متین روز شنبه با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس، گزارش ادعایی این نشریه را مشابه فیلم‌های هالیوودی توصیف و آن را مردود اعلام کرد.

وی داستان‌سرایی دیلی‌میل را با هدف سرگرم کردن مخاطب در ایام تعطیلات پایان هفته توصیف و تصریح کرد: تمامی این اتهامات بی‌اساس بارها توسط مقامات ایرانی قاطعانه رد شده است.

این نشریه انگلیسی در گزارشی ادعا کرده است که سپاه پاسداران مسلمانان بریتانیایی را که برای زیارت به ایران و عراق می‌روند، برای جاسوسی از مخالفان نظام و یهودیان در بریتانیا جذب می‌کند تا به اطلاعاتی دست یابد که بتواند در خاک بریتانیا به آن‌ها حمله کند.

دیلی‌میل به نقل از یک مقام صهیونیستی ادعا کرد که تل‌آویو از هفتم اکتبر (عملیات طوفان الاقصی) بارها درباره احتمال حمله‌ از سوی ایران یا نیروهای نیابتی‌ آن به طرف انگلیسی، هشدار داده‌ است.

این برای نخستین بار نیست که چنین اتهامات بی‌پایه و اساسی علیه ایران در رسانه‌های انگلیس مطرح می‌شود. هدف تمام این داستان‌سرایی‌ها احیای پروژه شکست خورده تحریم سپاه و افزودن نام این نهاد رسمی نظامی ایران به فهرست سازمان‌های به اصطلاح تروریستی است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


شنبه 21 بهمن 1402 - 23:18:19

دسته بندی :

پربازدیدها