اعلام عمومی کشتار فلسطینیان با مسلح کردن شهرک نشینان

یک شنبه 26 شهریور 1402 - 10:0:0
اعلام عمومی کشتار فلسطینیان با مسلح کردن شهرک نشینان

«حازم قاسم»، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: درخواست مجدد فرماندهان پلیس رژیم اشغالگر برای مسلح کردن شهرک نشینان، اعلام عمومی برای کشتار و تحریک به ارتکاب جنایات بیشترعلیه مردم فلسطین است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «حازم قاسم» افزود: این درخواست فاشیستی و دیگر درخواست‌های مشابه از سوی مقامات رژیم صهیونیستی مستلزم محکومیت صریح جامعه جهانی و اتخاذ تدابیری برای پاسخگویی آنها در برابر دادگاه‌های بین المللی است.

شهرک نشینان صهیونیست معمولا همه روزه به مسجدالاقصی یورش می‌برند. آنها همچنین در کرانه باختری به روستاهای فلسطینی حمله می‌کنند و با پرتاب سنگ و تیراندازی به سمت فلسطینیان به آنها و دارایی‌هایشان آسیب می‌زنند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.

 


یک شنبه 26 شهریور 1402 - 9:32:9