وحشت از عملیات فلسطینی ها ، هزاران صهیونیست را به خیابانها کشاند  

یک شنبه 9 بهمن 1401 - 14:4:0
وحشت از عملیات فلسطینی ها ، هزاران صهیونیست را به خیابانها کشاند  

به دنبال عملیات تلافی جویانه فلسطینی ها ، ده‌ها هزار صهیونیست بر ضد کابینه جدید رژیم صهیونیستی به ریاست بنیامین نتانیاهو تظاهرات کردند. 

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر ، به دنبال حملات جوانان فلسطینی در قدس اشغالی که به هلاکت و مجروح شدن شماری از شهرک نشینان انجامید و پرده از ضعف و ناتوانی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی این رژیم در تأمین امنیت شهرک نشینان برداشت، ده ها هزار تن از شهرک نشینان در قدس، حیفا، تل آویو و مقابل منزل نتانیاهو در هرتسیلیا تجمع کرده و محاکمه نتانیاهو و اعضای کابینه افراطی اش را به عنوان عاملان اصلی بی ثباتی و از هم گسستگی این رژیم خواستار شدند. 
آنها نتانیاهو و برخی اعضای کابینه‌اش را به استبداد و تکروی در قدرت و دور زدن دستگاه قضایی رژیم اشغالگر برای فرار از محاکمه در خصوص پرونده فساد و خیانت در امانت متهم کردند. 
این تظاهرات پس از آن رخ می دهد که وزیر جنگ این رژیم در نشست امنیتی با رئیس ستاد ارتش و سران دستگاه های امنیتی رژیم خواستار اعلام آماده باش کامل و تقویت یگان‌های ارتش در کرانه باختری و قدس اشغالی و افزایش تعداد حملات نظامی به اهداف فلسطینی می شوند. 
تظاهرکنندگان اعلام کردند که کابینه نتانیاهو در تلاش است از وخامت اوضاع امنیتی در داخل رژیم، برای خلاص شدن از شر این تظاهرات – که تبدیل به نقطه ضعف کابینه او شده است – استفاده کند. 
شرکت گسترده صهیونیست‌ها در این تظاهرات به رغم وخامت اوضاع امنیتی در این رژیم نشان می دهد که این رژیم تا چه اندازه دستخوش گسستگی و اضمحلال شده است. 
این تظاهرات در چهارچوب تدابیر امنیتی جدی و سختگیرانه و پیچیده برگزار می شود و رژیم تمام توان خود را به کار گرفته است که مانع گسترش و سرایت آن به مناطق دیگر شود. 


 


یک شنبه 9 بهمن 1401 - 13:20:20

دسته بندی :