اعتراف رژیم صهیونیستی به ترور سردار خدایی

پنج شنبه 5 خرداد 1401 - 12:6:0
اعتراف رژیم صهیونیستی به ترور سردار خدایی

تهران - الکوثر : روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که رژیم صهیونیستی به آمریکا اعلام کرده که ترور شهید «صیادخدایی» کار این رژیم بوده است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه نوشت که سخنگوی نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی از اظهار نظر در مورد این ترور خودداری کرده است، اما به گفته یک مقام اطلاعاتی، رژیم صهیونیستی به مقامات آمریکایی اطلاع داده است که ترور شهید صیادخدایی، کار مأموران این رژیم بوده است. 

مدافع حرم سرهنگ پاسدار «صیاد خدایی» روز یکشنبه در تهران هدف جنایت تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت و به شهادت رسید.

 

در همین راستا سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره ترور شهید صیادخدایی از سوی عوامل استکبار جهانی گفت هر اقدامی از سوی دشمن، با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد.

سرلشکر سلامی با بیان این‌که «ما دشمن را به حال خود رها نمی‌کنیم و همواره به دنبال آن‌ها هستیم»، ادامه داد: «حساب ما با دشمنان پابرجاست و قوی‌تر و مستحکم‌تر می‌شود؛ خون شهید صیادخدایی بی‌پاسخ نخواهد ماند.»

سخنگوی وزارت خارجه ایران نیز ضمن محکوم کردن این عملیات تروریستی، گفت: «این جنایت ضد انسانی در حالی از سوی عوامل تروریستی وابسته به استکبار جهانی صورت می‌پذیرد که در کمال تأسف با حمایت و سکوت کشور‌های مدعی مقابله با تروریسم همراه است.»

«سعید خطیب زاده» با تأکید بر این‌که جمهوری اسلامی ایران یکی از قربانیان جنایات تروریستی در طول بیش از ۴ دهه گذشته بوده است، تأکید کرد: «تروریست‌های کوردل با تصور باطل خود تلاش دارند مانع حرکت ملت بزرگ ایران در تحقق آرمان‌های متعالی خود شده و باعث ایجاد وقفه در مسیر عزت‌طلبانه مردم شوند، غافل از این‌که خون شهیدان ضامن بقا و تعالی این ملت و کشور است.» 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید


پنج شنبه 5 خرداد 1401 - 12:5:53

نظرات

* باقیمانده : (1000) حرف

نظرات کاربران

جهت مشاهده نظرات کلیک نمایید