سخنگوی نُجَباء: مردم بحرین به جرم «استبداد ستیزی» اعدام و تبعید می‌شوند

شنبه 25 دی 1400 - 15:59:28
سخنگوی نُجَباء: مردم بحرین به جرم «استبداد ستیزی» اعدام و تبعید می‌شوند

تهران- الکوثر: سخنگوی نُجَباء در جمع مردم معترض بغداد به تصمیم رژیم سعودی با انتقاد از استاندادهای دوگانه کشورهای غربی و سازمان ملل در تعریف حقوق بشر، تصریح کرد: مردم بحرین به علت بیان حقیقت و استبداد ستیزی؛ اعدام، تبعید و سلب تابعیت می‌شوند.

­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء عصر دیروز جمعه ۲۴ دی‌ماه در جمع معترضان بغدادی به تایید حکم اعدام دو جوان بحرینی از سوی آل‌سعود اظهار داشت: ما امروز درحالی سخنانی از سوی استکبار جهانی در خصوص حقوق بشر می‌شنویم که کشورهای غربی در برابر بزرگ‌ترین جنایت‌های مرتکب شده در حق ملت بحرین و یمن سکوت می‌کنند.
مهندس «نصر الشَمَّری» با اشاره به کشتار هزاران شهروند بی‌گناه یمنی در سایه سکوت رسانه‌ای استکبار، تصریح کرد: گناه مردم بحرین جز گفتن کلمه حق در برابر استبداد چیست که اینگونه با کشتار، اعدام و تعدی مواجه می‌شوند؟ 

وی با اشاره به معیارهای ادعایی غرب در خصوص آزادی حق انتخاب، افزود: چگونه به خاندان‌هایی اجازه داده می‌شود بیش از صد سال بر مردم حکومت کنند؟ خاندان‌هایی که مخالفان و افراد غیرهم‌نظر با خود را بازداشت، اعدام و تبعید کرده و سلب تابعیت می‌کنند. 
سخنگوی نُجَباء با بیان اینکه "سازمان ملل و شورای امنیت در قبال اتفاقات بحرین و یمن کاری از پیش نبرده‌اند"، خاطرنشان ساخت: نباید فریب رسانه‌های غربی را خورد؛ چراکه این رسانه‌ها برای بزک کردن چهره استکبار جهانی ایجاد شده است. همچنین که سازمان ملل و شورای امنیت را باید موسسه‌های آمریکایی - صهیونیستی دانست.
وی  در پايان افزود: اگر همه دنیا جنایت‌ها علیه مردم بحرین و یمن را از یاد ببرند، شيعیان عراق، ایران و لبنان هرگز آن را فراموش نکرده، در کنار برادران خود خواهند ایستاد و صدای رسای آن‌ها خواهند ماند.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید

آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی
از صفحه گردشگری الکوثر فارسی دیدن کنید
صفحه
آشپزی غذاهای عربی الکوثر فارسی 


شنبه 25 دی 1400 - 12:23:9