رایزنی تلفنی باقری و بن زاید در مورد تحولات غزه

یک شنبه 27 خرداد 1403 - 12:52:36
رایزنی تلفنی باقری و بن زاید در مورد تحولات غزه

علی باقری در گفتگوی تلفنی با «شیخ عبدالله بن‌زاید آل‌نهیان» وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، با وی درباره موضوعات مورد علاقه طرفین و تازه ترین تحولات غزه رایزنی کرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، در این گفت وگوی تلفنی سرپرست وزارت امور خارجه با تبریک عید سعید قربان به دولت و ملت امارات متحده عربی، با اشاره به جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر علیه مردم غزه و فلسطین بیان کرد: لازم است کشور‌های اسلامی برای توقف سریع‌تر نسل‌کشی صهیونیست‌ها در غزه و کمک رسانی به مردم مظلوم این منطقه تمامی ابزار‌های در دسترس را به‌کار گیرند.

وزیر امور خارجه امارات متحده عربی نیز ضمن تبریک متقابل عید قربان به دولت و ملت ایران، مجددا شهادت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه را تسلیت گفت.

 بر اساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، شیخ عبدالله بن‌زاید آل‌نهیان با اشاره به نشست اردن با موضوع فلسطین، اهمیت ارسال کمک‌های بشردوستانه و اقدامات موثر برای توقف حملات رژیم صهیونیستی را مورد تاکید قرار داد و افزود: امارات در تلاش برای توقف جنگ و ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه همه تلاش خود را انجام می‌دهد و این موضوع وظیفه انسانی ما است.


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید


یک شنبه 27 خرداد 1403 - 12:52:31