گفتگوی تلفنی دبیرکل حزب‌الله عراق با اسماعیل هنیه

جمعه 28 اردیبهشت 1403 - 17:30:0
گفتگوی تلفنی دبیرکل حزب‌الله عراق با اسماعیل هنیه

دبیرکل حزب‌الله عراق در تماس تلفنی با اسماعیل هنیئه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: از هیچ تلاشی برای یاری فلسطین دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، دبیرکل گردان‌های حزب‌الله عراق در تماس تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: به شما وعده می‌دهیم که مقاومت اسلامی [عراق] از هیچ تلاشی با جان و مال خود برای یاری برادران‌مان در فلسطین دریغ نخواهد کرد.

"ابو حسین الحمیداوی" در تماس تلفنی با "اسماعیل هنیه" گفت: ملت و مقاومت عراق مدیون شما هستند، درد دارند و احساس شرمندگی می‌کنند، چرا که در گذشته نتوانسته‌اند بیش از این [در راه کمک به غزه] ارائه دهند.

او افزود:‌ غزه الگویی را ارائه کرد که جایی برای بهانه‌تراشی در خصوص نبود امکانات و ضعف باقی نگذاشت و ساز و کاری برای اقدام مستضعفین در مقابل مستکبران پیش روی همه گذاشت.

الحمیداوی تصریح کرد: از برکات "طوفان الاقصی" یکی این بود که در مدت کمی عراق را به میدان مبارزه اسلامی-عربی در مقابل صهیونیستم باز گرداند.

این سخنان همزمان با آن صورت می‌گیرد که مقاومت اسلامی عراق، بامداد امروز اعلام کرد یک هدف مهم و حساس در ایلات در اراضی اشغالی را با پهپاد مورد هدف قرار داده است.

این گروه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای تداوم مقابله با اشغالگری رژیم صهیونیستی، کمک به ساکنان غزه و در پاسخ به کشتار صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان فلسطینی، مجاهدان ما با پهپاد پایگاه هوایی نظامی رژیم اشغالگر اسرائیلی را در ایلات هدف قرار دادند.

این گروه پیشتر و در عملیات گذشته به سرزمین های اشغالی هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


جمعه 28 اردیبهشت 1403 - 10:14:37

دسته بندی :