شهادت ۳۵ فلسطینی در حملات ۲۴ ساعت گذشته رژیم صهیونیستی به رفح

چهار شنبه 19 اردیبهشت 1403 - 19:11:0

منابع خبری از شهات دستکم ۳۵ شهروند فلسطینی از جمله زنان و کودکان در حملات ارتش رژیم صهیونیستی در طول ۲۴ ساعت گذشته به شهر «رفح » در جنوب نوار غزه خبر دادند.

­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  تداوم حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح طی ۲۴ ساعت گذشته ، منجر به شهادت دستکم ۳۵ فلسطینی شد که در میان آن تعدادی زن و کودک به چشم می خورد.
در همین حال، منابع پزشکی اعلام کردند که ۳۵ شهید و ۱۲۹ مجروح ظرف ۲۴ ساعت گذشته به بیمارستان کویت در رفح منتقل شدند.

این خبر در حالی منتشر می شود که مناطق مختلف نوار غزه بویژه شرق شهر رفح از بامداد امروز همچنان زیر حملات هوایی، زمینی و دریایی ارتش رژیم صهیونیستی قرار دارد که در جریان آن تاکنون ده ها نفر شهید و زخمی شده اند.
خبرگزاری شهاب فلسطین امروز گزارش داد: همزمان با گلوله باران شدید شرق شهر رفح از سوی واحدهای توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی، بالگردهای نظامی این رژیم نیز اقدام به تیراندازی به سوی ساکنان این منطقه کرده اند.

خودروهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نیز منطقه طرح «عامر» در شرق را هدف تیراندازی گسترده قرار داده اند و درگیری های بسیار شدیدی در شرق رفح بین نظامیان رژیم اسرائیل و رزمندگان مقاومت صورت گرفته است.
در این حال، حساب کاربری طوفان الاقصی در شبکه اجتماعی ایکس با به اشتراک گذاشتن عکس دلخراشی از کودکان شهید فلسطینی که زیر آوار مانده اند، نوشت:‌ ای مسلمانان در روز قیامت، چه پاسخی برای این (صحنه) خواهیم داد؟

 ارتش رژیم صهیونیستی از بامداد دیروز (سه شنبه) حملات به مناطق مختلف شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه و نیز یورش زمینی به بخش فلسطینی گذرگاه رفح را آغاز کرد. این عملیات تنها ساعاتی پس از آن آغاز شد که جنبش حماس اعلام کرد که پیشنهاد آتش بس مصر و قطر را پذیرفته اما رژیم صهیونیستی گفته که این پیشنهاد خواسته‌های ضروری این رژیم را تامین نمی‌کند.
رژیم صهیونیستی گذرگاه رفح در مرز جنوب نوار غزه با مصر را تصرف کرده و انتقال کمک‌های بشردوستانه متوقف شده است.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


چهار شنبه 19 اردیبهشت 1403 - 12:4:32