جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی لکّه ننگ ابدی بر پیشانی حامیانش

یک شنبه 12 فروردین 1403 - 23:0:0
جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی لکّه ننگ ابدی بر پیشانی حامیانش

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه، لکّه ننگ ابدی و پاک نشدنی بر پیشانی حامیان ریاکار آن است.»

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه، لکّه ننگ ابدی و پاک نشدنی بر پیشانی حامیان ریاکار آن است.

ناصر کنعانی در صفحه اجتماعی ایکس در این ارتباط نوشت :« جنایات جنگی هولناک صهیونیست‌ها در نوار غزه در مقابل چشم جهانیان ادامه دارد!

بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در محیط بیمارستان شهدای الاقصی در دیرالبلح که به شهادت و زخمی شدن جمع زیادی از فلسطینی‌ها منجر شد، جدیدترین جنایت رژیم کودک‌کُش اسرائیل است که همه قوانین و مقررات بین‌المللی را به سُخره گرفته است.

ممانعت فوری از استمرار این جنایات و پیگرد حقوقی و قضایی جنایتکاران صهیونیست، مسئولیت قطعی مجامع و نهادهای بین‌المللی و مطالبه افکار عمومی جهان است.

جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه، لکّه ننگ ابدی و پاک نشدنی بر پیشانی حامیان ریاکار آن است.»


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


یک شنبه 12 فروردین 1403 - 21:51:14

دسته بندی :