دور جدید جنایت خون‌آشامان صهیونیست در غزه

جمعه 10 آذر 1402 - 12:30:0
دور جدید جنایت خون‌آشامان صهیونیست در غزه

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان نوشت: خون‌آشامان صهیونیست پس از کشتار بیش از ۱۵ هزار فلسطینی، دور جدید کشتار در غزه را در سایه ادامه حمایت دولت آمریکا آغاز کرده‌اند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، وزارت امور خارجه در صفحه خود در فضای مجازی خود نوشت: نقض آتش‌بس و آغاز دوباره تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی علیه ‎غزه دقایقی قبل از خروج بلینکن وزیر خارجه آمریکا از سرزمین‌های اشغالی؛ باز هم غیرنظامیان، کودکان و زنان قربانیان اصلی حملات جنایتکارانه نظامیان رژیم صهیونیستی هستند.

وی در ادامه آورد: خون‌آشامان صهیونیست پس از کشتار بیش از ۱۵ هزار فلسطینی، دور جدید کشتار خود را در سایه ادامه حمایت دولت آمریکا آغاز کرده‌اند.

کنعانی تصریح کرد: ملت ها و اکثریت قریب به اتفاق دولت‌های جهان، تداوم آتش‌بس و توقف کامل حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه و کرانه غربی فلسطین را فریاد می‌زنند ولی صهیونیست‌های جنایتکار و کودک‌کُش در خیال پوچ جبران شکست ترمیم ناپذیر، با کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان به دنبال پیروزی هستند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: بدیهی است مسئولیت سیاسی و حقوقی تداوم تجاوز و استمرار کشتار سبعانه مردم ‎فلسطین، علاوه بر جنایتکاران رژیم‌صهیونیستی، بر عهده دولت آمریکا و چند دولت معدود حامی این رژیم آپارتاید است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


جمعه 10 آذر 1402 - 14:50:27

دسته بندی :
برچسب :

پربازدیدها