نتانیاهو: اوضاع خراب است!

دو شنبه 21 فروردین 1402 - 10:21:0
نتانیاهو: اوضاع خراب است!

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت : حرف آخری که هنوز گفته نشده این است که اوضاع در همه جبهه‌ها پیچیده است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، نتانیاهو در گفت وگوی تلفنی با رؤسای شهرک‌های صهیونیستی هم مرز با غزه موسوم به غلاف غزه، در این حال مدعی شد که نیروهایش در نوار غزه با روش‌های آشکار و پنهان عمل می‌کنند.
وی افزود: دشمنان ما به اشتباه فکر می‌کنند که ما دچار تفرقه شده‌ایم و از این موضوع برای آسیب رساندن به ما سوء استفاده می‌کنند.
اما «یائیر لاپید» نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی کابینه نتانیاهو را مسئول افزایش تنش در مسجد الاقصی خواند و ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی را به «تلاش برای شعله‌ور کردن آتش در خاورمیانه» متهم کرد.
نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی چندی پیش اظهارات ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم درباره لزوم اجرای عملیات سپر دفاعی ۲ را به سخره گرفت و خطاب به او گفت که «تو وزیر تیک تاک (شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و فیسبوک) هستی».
نظامیان صهیونیستی دور تازه‌ای از خشونت با فلسطینیان در مسجدالاقصی را آغاز کرده‌اند و بامداد چهارشنبه گذشته به معتکفان داخل مسجد القبلی در صحن مسجد الاقصی حمله و تلاش کردند آنان را از مسجد بیرون کنند.
در این حمله صهیونیست‌ها، بیش از ۲۰۰ نفر از نمازگزاران فلسطینی زخمی و ۴۰۰ نفر دیگر بازداشت شدند.
از چهارشنبه گذشته تاکنون مسجدالاقصی مکان درگیری و تنش میان نظامیان مسلح صهیونیستی و فلسطینیان معتکف در مسجد است.
در پاسخ به این حملات و جنایات رژیم صهیونیستی، گروه‌های مقاومت فلسطین چندین بار شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف مرز نوار غزه و شمال سرزمین اشغالی را با موشک هدف قرار داده‌اند.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 21 فروردین 1402 - 8:27:12