حرم حضرت معصومه(س) از زائران اربعین در عراق میزبانی می‌کند

شنبه 22 مرداد 1401 - 17:19:36
حرم حضرت معصومه(س) از زائران اربعین در عراق میزبانی می‌کند

تهران- الکوثر: معاون اجرایی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت: حرم مطهر امسال نیز همانند سال‌های گذشته در مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا نیز از زائران اربعین حسینی میزبانی می‌کند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، هادی محمودنژاد  با اشاره به حضور گسترده زائران ایرانی و غیرایرانی به مناسبت اربعین حسینی در قم گفت: آستان مقدس درحال انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای میزبانی مطلوب از زائران اربعین در شهر مقدس قم است.

وی با تاکید بر اینکه خادمان حرم مطهر امسال نیز همانند سال‌های گذشته از زائران اربعین حسینی در مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا میزبانی می‌کنند، عنوان کرد: موکب حرم مطهر در عمود ۱۰۸۰ برپا می‌شود و با خدمات مختلف رفاهی، درمانی، رسانه‌ای و فرهنگی به زائران و همچنین خادمان اربعین خدمت‌رسانی خواهد داشت.

معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت خاطرنشان کرد: عموم مردم و خیرین می‌توانند در برپایی موکب آستان مقدس با هر توان مالی مشارکت کنند.

وی از اختصاص کد #۲۵۱۷۴۱ به هدایات و نذورات موکب آستان مقدس بانوی کرامت خبرداد و عنوان کرد: شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۰۰۰۱۱۲۲ برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی عموم مردم درنظر گرفته شده است.

محمودنژاد با بیان اینکه هماهنگی برنامه‌های اجرایی موکب آستان مقدس درحال انجام است، تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های استانی، ملی و فراملی بتوانیم بستر میزبانی مطلوب از زائران اربعین را در قم و عراق فراهم کنیم.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
صفحه ویژه محرم؛ نهضت حسینی
از صفحات
دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی
از صفحه گردشگری الکوثر فارسی دیدن کنید
صفحه
آشپزی غذاهای عربی الکوثر فارسی 


شنبه 22 مرداد 1401 - 17:19:32