افشای سومین رسوایی ائتلاف سعودی در یمن

چهار شنبه 29 دی 1400 - 10:41:26
افشای سومین رسوایی ائتلاف سعودی در یمن

تهران- الکوثر:  رسانه های ائتلاف سعودی رسوایی جدیدی به بار آوردند و دروغ ها و رسوایی هایی که ائتلاف برای گمراه کردن مردم از واقعیت ها در یمن انجام می دهند را ادامه دادند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از البوابه الاخباریه الیمنیه، رسانه‌های ائتلاف سعودی روز سه شنبه رسوایی جدیدی به بار آوردند و دروغ‌ها و رسوایی‌هایی که ائتلاف برای گمراه کردن مردم از واقعیت‌ها در یمن انجام می داد را ادامه دادند.

شبکه العربیه عربستان تصاویری را نشان داد که مدعی شد خودروهای متعلق به نیروهای صنعا است که در غرب استان شبوه منهدم شده‌اند.

این ادعای شبکه العربیه در حالی بود که به دنبال انتشار این تصاویر مشخص شد که این تصاویر متعلق به خودروهای زرهی دولت مستعفی منصورهادی است که پیش از این توسط انقلابیون یمن منهدم شده‌اند.

فعالان در شبکه‌های اجتماعی با انتشار ویدئویی از شبکه المسیره اثبات کردند که این شبکه در سال گذشته تصاویر این خودروها را که توسط نیروهای صنعا در استان مارب منهدم شده بود منتشر کرده است.

این سومین رسوایی برای ائتلاف سعودی در چند روز گذشته به شمار می‌رود. پیش از این سخنگوی ائتلاف سعودی با نشان دادن بخشی از یک فیلم آمریکایی اعلام کرده بود که این فیلم مربوط به انبار موشک‌های انصارالله در الحدیده است.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید

آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی
از صفحه گردشگری الکوثر فارسی دیدن کنید
صفحه
آشپزی غذاهای عربی الکوثر فارسی 


چهار شنبه 29 دی 1400 - 7:2:0