ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله جدید به غزه آماده می‌شود؟

پنج شنبه 4 شهریور 1400 - 10:13:17
ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله جدید به غزه آماده می‌شود؟

تهران- الکوثر:  رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی گفت که ارتش برای انجام عملیات نظامی جدید احتمالی در نوار غزه آماده می‌شود.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثربه نقل از روزنامه صهیونیستی معاریو،«آوی کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی دیروز در جمع خبرنگاران درباره تهدیدات پیش روی رژیم گفت: «ارتش اسرائیل پس از پایان عملیات نگهبان دیوارها (نبرد شمشیر قدس) خود را برای آغاز عملیات احتمالی دیگر در غزه آماده می‎کند».

آوی کوخاوی تصریح کرد: «ما نقض حاکمیت اسرائیل را هرکسی که پشت آن باشد، نمی‌پذیریم و حماس مسئول همه اتفاقاتی است که در نوار غزه رخ می‌دهد».

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی افزود: «ایران در اولویت‌های ارتش اسرائیل قرار دارد، اما به طور معمول ممکن است این غزه باشد که در آینده نزدیک در اولویت ارتش قرار بگیرد».

از سوی دیگر، منابع عبری زبان اعلام کردند که اسرائیل برای احتمال حمله راکتی از غزه به اراضی اشغالی همزمان با دیدار نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا آماده می‌شود.

از زمان پایان عملیات «شمشیر قدس» در نوار غزه بیش از 3 ماه گذشته است اما هیچ اثری از توافق بین گروه‌های مقاومت و رژیم صهیونیستی در عرصه میدانی وجود ندارد، چرا که صهیونیست‌ها همچون گذشته با مذاکره به‌دنبال خرید فرصت و دستیابی به تمام منافع خود و عدم دستیابی مقاومت به هیچ دستاوردی هستند.


آخرین اخبار جهان و منطقه را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
جدیدترین خبرها  را در کانال تلگرامی الکوثرفارسی بخوانید: (کلیک کنید)
اینستاگرام
instagram.com/alkawthar.tv
از صفحات دین و زندگی و ندای نور الکوثر فارسی دیدن کنید
آموزش سوره های قرآن ویژه کودکان
صفحه ادعیه و زیارات  الکوثر فارسی


پنج شنبه 4 شهریور 1400 - 12:28:26