سرتیپ صباحی فرد:

توانایی پاسخ به هر تهدید دشمنان را در بالاترین سطح داریم

سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 13:59:1
توانایی پاسخ به هر تهدید دشمنان را در بالاترین سطح داریم

تهران- الکوثر: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز در همه زمینه‌ها در لبه فناوری روز دنیا قرار داریم و این توانمندی‌ها ما را در پاسخ به هرگونه تهدید از سوی دشمنان در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در بازدید از مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی اکبر (ع) در جمع هنرآموزان و کارکنان وظیفه این یگان، ضمن تقدیر از زحمات امیر شهید جلیلوند فرمانده سابق این مرکز آموزشی، به بیان نقش بی‌بدیل پدافند هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس، نقش کلیدی این نیرو در عملیات‌های مختلف همچون والفجر ۸ را تشریح کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: پدافند هوایی در جنگ تحمیلی در ساقط کردن جنگنده‌های بعثی موفق عمل کرد و در این زمینه شهدای فراوانی تقدیم این خاک مقدس و اسلام عزیز شد.

صباحی‌فرد تصریح کرد: رزمندگان امروز همچون شهید جلیلوند پا جای پای همان دلاورمردان دفاع مقدس گذاشته و همان راه مقدس را ادامه می‌دهند.

وی به پیشرفت‌های پدافند هوایی در بخش‌های مختلف راداری، موشکی و فنآوری ارتباطات اشاره کرد و ادامه داد: به حمد الهی و با تلاش کارکنان متعهد و انقلابی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این نیرو در زمینه تجهیزات دفاعی و راداری و فراهم کردن بسترهای مختلف ارتباطی به خود کفایی کامل رسیده است و در همه زمینه‌ها در لبه فناوری روز دنیا قرار دارد و این توانمندی‌ها ما را در پاسخ به هر گونه تهدید از سوی دشمنان در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی اکبر (ع) اراک، مرکز پایش تصویری این مرکز را افتتاح و از اقدامات صورت گرفته ابراز رضایت کرد. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

از صفحه ندای نور الکوثر فارسی هم دیدن کنید


سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 14:2:34