رهبر انصارالله:علمای سعودی دین را بر مبنای گمراهی امت ساخته‌اند

سه شنبه 20 شهریور 1397 - 22:25:14
رهبر انصارالله:علمای سعودی دین را بر مبنای گمراهی امت ساخته‌اند

تهران- الکوثر:رهبر انصارالله یمن به مناسبت سالروز هجرت رسول الله(ص) گفت که امت هر اندازه شرق و غرب را دور بزند، نمی‌تواند مکتب درستی مانند اسلام به دست بیاورد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن سه شنبه شب به مناسبت سالروز هجرت نبی اکرم(ص) سخنرانی کرده است.

سید عبدالملک فرا رسیدن سالروز هجرت اکرم(ص) را به امت اسلامی تبریک گفت و اعلام کرد که امت اسلامی به ارتباط به خدواند سبحانه تعالی نیاز دارد تا الطاف خداوند شاملش شود.

وی در ادامه تصریح کرد: جامعه مکه و قبایل قریش این فرصت برای آنها فراهم شد که به شرافت دست یابند و سرمدار بشریت در حمل پرچم اسلام باشند.

رهبر انصارالله تاکید کرد که بیشتر اهالی مکه به دلیل نپذیرفتن رسالت اسلام و تکفیر نبی اکرم(ص) در خسران بودند.

سید الحوثی افزود: مکر و نیرنگ سرمداران شر در قریش به حد توطئه علیه رسول الله (ص) و قتل و تبعید او رسیده بود.

سید عبدالملک الحوثی گفت: بر مسلمانان واجب است که به نبی اکرم(ص) به عنوان الگو و رهبر و به قرآن به عنوان شیوه و روش نگاه کنند.

او با بیان اینکه اسلام دین رهایی از طاغوت و استکبار گفت: از نشانه‌های آن رهایی در اسلام این است که رسول اکرم(ص) هرگز نپذیرفته که در مسیر طاغوتیان و مستکبران قرار بگیرد. اصل آزادی امت اسلامی، رهایی از هیمنه استکبار است.

رهبر انصارالله افزود: از مهمترین و بزرگترین چیزها در اصل آزادی و رهایی، اقتدا به نبی اکرم (ص) در حرکتش به سوی قرآن کریم است.

وی اظهار داشت که برخی مانند رژیم سعودی و جریان‌های تکفیری و دیگر گروه‌های منافق در داخل جامعه اسلامی، برای بی‌محتوا کردن اسلام تلاش کردند.

رهبر جنبش انصارالله اعلام کرد که علمای بد همانند علمای سعودی، دین را بر اساس گمراهی و ضلالت امت ساخته‌اند.


سه شنبه 20 شهریور 1397 - 22:11:51