سیدحسن نصرالله : حزب الله به حمایت خود از مردم غزه ادامه می‌دهد

چهار شنبه 20 تیر 1403 - 14:30:0
سیدحسن نصرالله : حزب الله به حمایت خود از مردم غزه  ادامه می‌دهد

دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری امام حسین (ع) تاکید کرد: ، به مسیری که ۸ اکتبر در نبرد طوفان الاقصی شروع کردیم ، ادامه می‌دهیم  و از موضع خود و از جنگ خود در این نبرد عقب نمی‌نشینیم.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت اظهارداشت:  ما معتقدیم که به وظیفه خود عمل می‌کنیم و هر روز شهید می‌دهیم و به آن مباهات می‌کنیم. بهترین برادران و رهبران ما شهید می‌شوند. وقتی شهید می‌دهیم یا خانه‌های ما تخریب می‌شود یا تهدید به جنگ می‌شویم، نمی‌ترسیم و دست از مسئولیت خود نمی‌کشیم.
سید حسن نصرالله تصریح کرد:  مقاومت لبنان تا زمان دستیابی به هدفی که در همه جبهه‌های پشتیبانی آرزویش را دارد، به مسیری که ۸ اکتبر در نبرد طوفان الاقصی شروع کرده، ادامه می‌دهد و از موضع خود و از جنگ خود در این نبرد عقب نمی‌نشیند.
دبیرکل حزب الله لبنان  تاکید کرد: جبهه‌های پشتیبانی در لبنان، یمن و عراق و حمایت‌های سیاسی از جمله در سوریه و ایران، تصویری شاد در تقابل با تصویری غم‌انگیز از مواضع جهان عرب و اسلام در قبال غزه است.
سید حسن نصرالله خاطر نشان کرد: آنچه اهمیت دارد اکثریت نیست، بلکه جستجوی حقیقت است، چه با اکثریت و چه با اقلیت. اگر اکثریت جهان در مورد حمایت از غزه سکوت کرده و از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، به این معنا نیست که درست است.
دبیرکل حزب الله لبنان گفت:هفته‌هاست که کمک‌های انسانی وارد نوار غزه نشده است و خطر شیوع قحطی، بیماری و بیماری‌های همه گیر وجود دارد. ارتش رژیم صهیونیستی بی‌اخلاق‌ترین ارتش جهان است


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


چهار شنبه 20 تیر 1403 - 14:19:12