اعتراف نظامیان صهیونیست به ارتکاب جنایت در غزه

سه شنبه 19 تیر 1403 - 19:0:0
اعتراف نظامیان صهیونیست به ارتکاب جنایت در غزه

چند نظامی ارتش رژیم صهیونیستی گوشه ای از جنایت‌های وحشیانه خود علیه مردم فلسطین در نوار غزه را فاش کرده و از شلیک به سمت آنها برای لذت بردن و رفع خستگی و جمع آوری پیکرهای شهدای فلسطینی از خیابان ها با بلدوزر سخن گفتند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، رسانه های رژیم صهیونیستی گفته های تعدادی از نظامیان رژیم صهیونیستی را درخصوص نحوه عمکرد خود در نوار غزه در جریان جنگ تجاوزگرانه علیه این منطقه فاش کردند.

این نظامیان رژیم صهیونیستی اعتراف کردند: ما به طور خودسرانه در نوار غزه تیراندازی می‌کردیم، خانه‌ها را به آتش می‌کشیم و اجساد را در خیابان‌ها رها می کردیم.

این نظامیان در اعترافات خود افزودند: در نوار غزه هر مردی که سنش 16 تا 50 سال بود، برای ما یک عنصر مخرب به شمار می‌رفت. به هر مردی که به نیروهای ما نزدیک می‌شد، اجازه داشتیم شلیک کنیم. ما حتی به قصد لذت بردن و بدون هیچ هدف مشخصی اجازه شلیک به افراد را داشتیم.

این نظامیان صهیونیست همچنین فاش کردند: اجساد مردم غزه به وسلیه بولدوزرها جمع آوری می‌شد تا کاروان‌های کمک های (انسانی) آن‌ها را نبینند.

یکی از این نظامیان صهیونیست اعتراف کرد که از روی بی حوصلگی و احساس خستگی شلیک می‌کرده است.

این نظامیان صهیونیست با افشای این که جنایت های خود را با موافقت فرماندهان ارتش در نوار غزه انجام داده اند، گفتند: ارتش اسرائیل موافقت کرد که همه در نوار غزه دست به خشونت بزنند و قوانین و قواعد تیراندازی در نوار غزه تقریبا وجود ندارد. هرگونه که دوست داریم تیراندازی می‌کنیم، خانه‌ها را به آتش می‌کشیم و اجساد را در خیابان‌ها رها می‌کنیم. تمام این اقدامات را با اجازه فرماندهانمان انجام می‌دهیم. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید


سه شنبه 19 تیر 1403 - 18:5:59