هراس رژیم صهیونیستی از جنگ با حزب الله؛ پخش دستورالعمل بین شهرک نشنیان  

دو شنبه 18 تیر 1403 - 15:31:37
هراس رژیم صهیونیستی از جنگ با حزب الله؛ پخش دستورالعمل بین شهرک نشنیان  

 روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» امروز یکشنبه با انتشار دستورالعمل نهادهای امنیتی، از بلایی که به محض وقوع جنگ گسترده با حزب الله لبنان بر سر رژیم صهیونیستی خواهد آمد، خبر داد.

­­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، «اسرائیل هیوم»  نوشت تشکیلات جبهه داخلی رژیم اسرائیل، دستورالعملی را برای اجرا در صورت آغاز جنگ گسترده با حزب الله به مسئولان شوراها و شهرک های صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی ابلاغ کرده  که براساس آن ، در صورت هرگونه جنگ گسترده با حزب الله لبنان، برق به صورت گسترده و برای دست کم ۷۲ ساعت و خدمات اینترنت و تلفن همراه از ۲۴ تا ۴۸ ساعت قطع خواهد شد.
سامانه هشدار از طریق تلفن همراه و دیگر دستگاه های جدید هشدار به شهرک نشینان نیز قطع شده و به صورت دستی و از طریق بلندگوهای قدیمی به شهرک نشین ها هشدار داده خواهد شد.
قطع دست کم یک هفته ای آب در مناطق گسترده ای از فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای جنگ گسترده رژیم صهیونیستی با حزب الله لبنان اعلام شده است.
در این دستورالعمل به شهرک نشینان حتی کسانی که در شهر تل آویو زندگی می کنند، دستور داده شده است که دست کم تا سه روز در پناهگاه ها باقی بمانند.
براساس این دستورالعمل، اختلال در تامین و توزیع غذا، افزایش کار بیمارستان ها و آوارگی گسترده شهرک نشینان از شمال و مرکز فلسطین اشغالی به سمت جنوب فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای درگیری گسترده با حزب الله است.
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.
طی چند هفته گذشته با شدت گرفتن تنش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی و تداوم حملات موشکی و توپخانه‌ای حزب‌الله به مواضع رژیم صهیونیستی، ترس و نگرانی صهیونیست‌ها از احتمال وقوع جنگی دیگر در کنار ادامه جنگ در نوار غزه، بیشتر شده است؛ به همین دلیل مقامات این رژیم تهدیدهای توخالی خود علیه لبنان و حزب‌الله را تشدید کرده‌اند.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 18 تیر 1403 - 14:56:8