گردان‌های القسام: آزادی قدس نزدیک است + فیلم

یک شنبه 27 خرداد 1403 - 11:30:0

شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی ویدئویی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان تاکید کرد آزادی قدس نزدیک است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از مرکز رسانه‌ای فلسطین، گردانهای القسام در پیام ویدئویی خود با به تصویر کشیدن صحنه هایی از نبرد رزمندگان مقاومت با اشغالگران در نوار غزه اعلام کرد:  به تمام کسانی که فداکاری و صبر کردند، کسانی که یاری رساندند، تمام کسانی که حمایت و پشتیبانی کردند و به غزه مقاوم، ملت سربلند فلسطین و مقاومت شجاع در تمام جبهه‌های امت بزرگ عربی و اسلامی عید قربان را تبریک می گوییم، آزادی قدس نزدیک است.

شایان ذکر است امروز نماز عید سعید قربان با حضور 40 هزار نمازگزار فلسطینی در مسجد الاقصی در شهر اشغالی قدس و سایر سرزمین فلسطین از جمله نوار غزه که زیر حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی قرار دارد، اقامه شد.

روز گذشته نیز «ابوعبیده» سخنگوی گردان های القسام در پیامی به حجاج خانه خدا، گفت: از حجاج بیت‌الله الحرام می‌خواهیم که برای برادرانشان در غزه و فلسطین دعای ویژه‌ بکنند و در حین انجام مناسک حج، از غزه و مردم صبور و مجاهدان آن در این لحظات عظیم و پر خیر و برکت یاد کنند.

وی تاکید کرد: در حالی که میهمانان خدا مشغول انجام دادن فریضه حج هستند، ما به نیابت از امت بزرگ اسلام مشغول اجرای فریضه جهاد علیه دشمنان خدا هستیم.

ابوعبیده اضافه کرد: طوفان الاقصی در راستای دفاع از سومین مکان مقدس مسلمانان به راه افتاد و مناسک حج فرصت مناسبی است تا به دو میلیارد مسلمان یاد آوری کنیم که واقعیت جنگ ما با دشمن چیست؛ دشمنی که به معراج‌گاه پیامبر هتک حرمت می‌کند و هر روز در حال گسترش فساد و یهودی سازی آن است. 


 

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید

برای دیدن سایر ویدئوها اینجا کلیک کنید


یک شنبه 27 خرداد 1403 - 11:26:38