منطقه امن حزب الله در شمال فلسطین اشغالی

جمعه 25 خرداد 1403 - 18:0:0
منطقه امن حزب الله در شمال فلسطین اشغالی

فرمانده سابق نیروی هوایی رژیم صهیونیستی اذعان کرد: ما در حال از دست دادن منطقه «الجلیل» هستیم و به جای این که اسرائیل در جنوب لبنان منطقه امن ایجاد کند، حزب‌الله لبنان در شمال اسرائیل اقدام به ایجاد منطقه امن کرده است.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سرلشکر یفتاح رون طال افزود: حزب الله لبنان به ما هیچ اهمیتی نمی دهد. شهرک «کریات شمونه» به شهر اشباح و منطقه جنگی تخلیه شده، تبدیل شده است.

فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: وضعیت در شهرک کریات شمونه غیر قابل تحمل است.

همزمان رسانه‌های صهیونیست با اذعان به شکست رژیم اشغالگر در مقابل حزب‌الله لبنان در شمال سرزمین‌های اشغالی، تأکید کردند مقاومت اسلامی لبنان با هدف قراردادن سیستم‌های راداری و جاسوسی، باعث غیرفعال شدن سامانه‌های هشداردهنده ارتش اشغالگر شده‌ است.

رسانه های صهیونیستی در گزارشی تحلیلی تأکید کردند: حزب الله، شمار زیادی از سامانه های جاسوسی، راداری و هشداردهنده ارتش اشغالگر را هدف قرار داده است.

این گزارش می افزاید: حزب الله، باعث بی اثر شدن توانایی های هشداردهنده ارتش اسرائیل شده و حتی غالب اسرائیلی ها، هیچ گونه اطلاعی از این عملیات حزب الله ندارند. این در حالی است که حتی پس از انتشار تصاویر عملیات توسط حزب الله، اسرائیلی ها فقط از بخش اندکی از حقایق اطلاع پیدا می کنند.

در گزارش رسانه های صهیونیستی آمده است که حزب الله از توانایی رصد و کسب اطلاعات نظامی دقیق و مستندسازی همزمان برخوردار است و اطلاعات نظامی جمع آوری شده توسط آن، در سطح عملکرد یک سازمان اطلاعات نظامی غربی بسیار پیشرفته است.

همچنین برخی از مستندسازی ها که توسط حزب الله به نمایش درمی آید با ارسال پهپادهایی به داخل اسرائیل انجام می شود. 


برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید

ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید


جمعه 25 خرداد 1403 - 16:51:24