تشدید اختلافات در کابینه نتانیاهو/ "کابینه دیوانه" نتانیاهو شکست خورد

یک شنبه 20 خرداد 1403 - 18:0:0
تشدید اختلافات در کابینه نتانیاهو/ "کابینه دیوانه" نتانیاهو شکست خورد

یاییر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم ضهیونیستی کابینه نتانیاهو را "کابینه دیوانه" توصیف و تصریح کرد که کابینه نتانیاهو شکست خورده است؛ وی از بنی گانتس، رهبر حزب "اردوگاه حکومت" خواست کابینه نتانیاهو را ترک کند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، یاییر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم ضهیونیستی کابینه نتانیاهو را "کابینه دیوانه" توصیف و تصریح کرد که کابینه نتانیاهو شکست خورده است و در این جنگ هیچ نوع هدف سیاسی در غزه و لبنان ندارد.

وی گفت: "کابینه نتانیاهو ابتدا اجازه ارسال کمک های بشردوستانه به غزه را می دهد اما بعد وزرایش به شبه نظامیان خود دستور می دهند که کامیون‎های حامل کمک‌ها را توقیف کنند."

رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی افزود: گانتس کسی است که نتانیاهو را در این دولت ناکارآمد به عنوان نخست وزیر نگه داشته است و نتانیاهو هیچ‌گونه هدف سیاسی شناخته شده‌ای در غزه و لبنان ندارد.

گانتس رئیس حزب "اردوگاه حکومت" طی بیش از هشت ماه با نتانیاهو بر سر اداره جنگ اختلافاتی داشت و با طولانی شدن جنگ و به‌ تبع آن دور شدن از اهداف اعلامی آن، این اختلافات روز به روز بیشتر شد و طی هفته گذشته او رسماً تهدید کرد چنانچه پرونده مذاکرات تبادل اسرا با حماس به سرانجام نرسد، از کابینه جنگی جدا خواهد شد، این ضرب‌الاجل دیروز به پایان رسید.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


یک شنبه 20 خرداد 1403 - 12:25:20

دسته بندی :