استقبال سازمان همکاری اسلامی از قرار گرفتن نام رژیم صهیونیستی در لیست سیاه

شنبه 19 خرداد 1403 - 15:0:0
استقبال سازمان همکاری اسلامی از قرار گرفتن نام رژیم صهیونیستی در لیست سیاه

سازمان همکاری اسلامی اعلام کرد که از قرار دادن نام رژیم صهیونیستی در لیست ننگین و سیاه ناقضان حقوق کودک استقبال می‌کند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، به نقل از شبکه الجزیره، سازمان همکاری اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد که هدف قرار دادن یک مدرسه وابسته به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاور نزدیک (آنروا) در باریکه غزه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کند.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا با حمله به یک مدرسه آنروا که آوارگان فلسطینی در آنجا اسکان یافته بودند، دست کم ۴۰ نفر از آنها را به شهادت رساند.

سازمان همکاری اسلامی همچنین اعلام کرد که از قرار دادن نام رژیم صهیونیستی در لیست ننگین و سیاه ناقضان حقوق کودک استقبال می‌کند.

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد قرار است نام رژیم اسرائیل را به علت کودک کشی در باریکه غزه به لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان اضافه کند.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در باریکه غزه جمعه شب اعلام کرد که از آغاز جنگ تاکنون ۱۵ هزار و ۵۱۷ کودک فلسطینی در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

پیش از این «عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که قرار گرفتن نام رژیم صهیونیستی در لیست سیاه سازمان ملل به خاطر کشتار کودکان، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، ارتش و ارکان حکومت این رژیم را خشمگین و دیوانه کرده است.

الرشق خاطر نشان کرد که رژیم صهیونیستی، طرد شده و تحت تعقیب و پیگرد دادگاه‌های بین‌المللی است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


شنبه 19 خرداد 1403 - 14:25:33

دسته بندی :