گزارش برنامه فلسطین الصمود:

هشدار رهبر جنبش انصارالله به دشمن صهیونیستی

شنبه 12 خرداد 1403 - 10:7:28

رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنانی تاکید کرد : عملیات های رزمندگان یمنی ضد رژیم اشغالگر صهیونیستی از نظر کمی و کیفی تشدید خواهد شد و هیچ عاملی نمی تواند در موقعیت ما تأثیر بگذارد.

ویژه ‌- الکوثرگزارش برنامه «فلسطین الصمود» شبکه الکوثرحاکیست، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن  در سخنرانی خود فلسطین را اولین سنگر مبارزه در برابر دشمن صهیونیست دانست و گفت: عملیات این هفته بالغ بر ۱۲ عملیات در دریای سرخ، دریای عرب، اقیانوس هند و به سمت دریای مدیترانه بود. عملیات هاهمچنان ادامه دارد و از نظر کمی و کیفی تشدید خواهد شد.
الحوثی افزود: هیچ عاملی نمی تواند در موقعیت ما تأثیر بگذارد تا سطح شتاب یا تعامل را کاهش دهد. هیچ کاهشی در سطح عملیات ما وجود ندارد، بلکه کاهش حرکت کشتی ها از طرف آمریکایی و انگلیسی و تقریباً عدم وجود از طرف اسرائیل اشغالگر است.
رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: تا زمانی که تجاوز به نوار غزه ادامه داشته باشد، آمریکا و انگلیس توانایی یمن برای توسعه مراحل تشدید خود را شاهد خواهند بود. علیرغم تلاش بسیاری از کشورها برای رهگیری و مقابله با آنها، عملیات ما به اهداف خود می رسد.
وی گفت:  کشورهای اروپایی دارایی‌های نظامی در دریا دارند که برای رهگیری موشک‌ها و پهپادهای ما کار می کنند، اما اغلب شکست می‌خورند. عملیات نظامی ما برای حمایت از فلسطینی‌ها ادامه دارد و از نظر کمی و کیفی تشدید خواهد شد.
عبدالملک الحوثی افزود: تعداد کل کشتی‌هایی که از آغاز عملیات پشتیبانی مورد هدف قرار گرفته اند ۱۲۹ کشتی است و این تعداد زیادی است. با سرنگونی هواپیمای شناسایی آمریکایی در حریم هوایی استان مأرب، تعداد هواپیماهای سرنگون شده در این مدت به ۶ فروند می‌رسد. تأثیر عملیات ما بر افزایش قیمت‌ها برای دشمن اسرائیلی، از جمله منابع غذایی، وجود دارد.
وی تاکید کرد: کشورهای عربی که مجاهدین فلسطین را درفهرست تروریستی قرار دادند، چرا دشمن اسرائیلی را در لیست تروریستی قرار نمی دهند؟ مایه تاسف است که برخی از کشورهای عربی سال‌هاست که حریم هوایی خود را به روی دشمن اسرائیلی باز کرده‌اند و در عین حال حریم هوایی را برای محافظت از دشمن می‌بندند.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


شنبه 12 خرداد 1403 - 10:7:21