جنبش انصارالله: ما دولت آمریکا را کاملاً مسئول جنایت جدید در رفح می‌دانیم

دو شنبه 7 خرداد 1403 - 9:29:57
  جنبش انصارالله: ما دولت آمریکا را کاملاً مسئول جنایت جدید در رفح می‌دانیم

جنبش انصارالله یمن با صدور بیانیه ای جنایت جدید رژیم اشغالگر صهیونیستی را در اردوگاه آوارگان رفح محکوم کرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از المیادین، جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: ما به شدت این جنایت شنیع اسرائیل در حق آوارگان در شمال غرب رفح را محکوم و تقبیح می‌کنیم.
جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: ما از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم تا بر دشمن اسرائیلی اعمال فشار کرده تا نیروهایش را از گذرگاه رفح خارج کرده و این گذرگاه را بگشاید و کمک‌ها را وارد کند.
جنبش انصارالله خاطرنشان کرد: ما ایالات متحده را کاملاً مسئول این کشتار دسته جمعی در رفح و دیگر کشتارها می‌دانیم چراکه آمریکا حامی اصلی رژیم اشغالگر است.
در پی جنایت جدید رژیم صهیونیستی و حمله به اردوگاه آوارگان در شمال غرب شهر رفح، ۴۰ تن به شهادت رسیده و ده‌ها تن زخمی شدند.
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در حملات اسرائیل به اردوگاه آوارگان در شمال غرب شهر رفح، تعداد زیادی شهید و زخمی شده‌اند.
سازمان دفاع مدنی در غزه اعلام کرد: منطقه‌ای که اشغالگر اسرائیلی در شمال غرب رفح، آن را هدف قرار داده است در آن صد هزار آواره حضور دارند. ما ۵۰ شهید و زخمی را انتقال دادیم. پیشتر فلسطینی‌ها مجبور شده بودند به این منطقه‌ای که اکنون هدف قرار گرفته است مهاجرت کنند.
کمیته امور اورژانسی در رفح اعلام کرد که در پی این حمله، چادرهای آوارگان نیز آتش گرفته است. حمله رژیم صهیونیستی به این منطقه در حالی صورت گرفته که رژیم صهیونیستی قبلاً مدعی بود که این منطقه امن است.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 7 خرداد 1403 - 9:24:16