اسارت تعدادی نظامی اسرائیلی در عملیات امروز در غزه

یک شنبه 6 خرداد 1403 - 15:0:0
 اسارت تعدادی نظامی اسرائیلی در عملیات امروز در غزه

سخنگوی قسام اعلام کرد در پی تازه‌ترین عملیات‌هایی که در شمال نوار غزه انجام شد؛ مجاهدان قسام یک تیم نظامی صهیونیستی را به داخل یکی از تونل‌ها در اردوگاه جبالیا کشانده و با آن‌ها در داخل و دهانه تونل درگیر شدند. همه نیروها یا کشته، یا زخمی و یا اسیر شدند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، ابو عبیده سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس طی سخنانی از اسارت چند نظامی اسرائیلی در عملیات عصر امروز مجاهدان این گردان‌ها در شمال نوار غزه خبر داد.

سخنگوی قسام اعلام کرد که دشمن به سیاست کورکورانه و بیهوده خود در انتقام و تخریب ادامه می‌دهد و از یک شکست به شکست دیگری منتقل می‌شود و به دنبال دستاوردهای پوچ و بیهوده می‌گردد تا کشتارهای خود را علیه ملت ما توجیه کند.
ابوعبیده تاکید کرد که اما در عین حال مجاهدان شیردل فلسطینی در همه محورهای نبرد در نوار غزه در حال دادن درسی فراموش نشدنی به اشغالگران صهیونیست هستند و از سرزمین و خانه و کاشانه خود دفاع می‌کنند.

وی بیان داشت که در حالی دشمن بازگرداندن اجساد برخی اسرای کشته شده در زیر آوار و منازل بمباران شده را یک دستاورد نظامی و اخلاقی با وجود تداوم جنگ نسل کشی علیه مردم فلسطیثن معرفی می‌کند، اما مجاهدان قسام در کمین آنها نشسته و طی دو هفته اخیر، دهها عملیات را در جبالیا، رفح، بیت حانون و در همه محورهای نبرد انجام داده‌اند.

ابوعبیده اظهار داشت که تازه‌ترین این عملیات‌ها عصر امروز شنبه در شمال نوار غزه انجام شد و طی آن مجاهدان قسام یک تیم نظامی صهیونیستی را به داخل یکی از تونل‌ها در اردوگاه جبالیا کشانده و با آن‌ها در داخل و دهانه تونل درگیر شدند.
سخنگوی نظامی حماس تاکید کرد که مجاهدان قسام از نقطقه صفر با نظامیان صهیونیست درگیر شده و با نارنجک و بمب به نیروی پشتیبانی که به مکان حادثه آمده بود، حمله کردند و پس از این که همه نیروها را کشته، زخمی و اسیر کردند و سلاح‌ها و تجهیزات آن‌ها را به کنترل خود درآوردند، از مکان عملیات خارج شدند.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


یک شنبه 6 خرداد 1403 - 16:8:24