آمریکا شریک اصلی جنایات رژیم صهیونیستی/ وضعیت خوب مقاومت در غزه

یک شنبه 30 اردیبهشت 1403 - 11:0:0

رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: حال مقاومت در غزه خوب است؛ جنایت های رژیم اسرائیل با حمایت آمریکا صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، به نقل از الجزیره، «خالد مشعل» در سخنرانی امروز خود در نشست «طوفان الاحرار» در استانبول ترکیه افزود: ما با لحظه ای تاریخی و فرصتی برای شکست دادن اسرائیل و برچیدن پروژه صهیونیستی قرار داریم.

رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در خارج از سرزمین فلسطین گفت: مقاومت در غزه در وضعیت خوبی به سر می برد و در جای جای این منطقه، در حال موضع گیری دوباره است.

مشعل ادامه داد: دشمن ما در حال پسرفت است و پس از گذشت بیش از هشت ماه از نبرد، اعتماد خود را از دست می دهد.

وی اضافه کرد که جنایت های رژیم اسرائیل با حمایت آمریکا صورت می گیرد.

مشعل گفت: ما از امت اسلامی خودمان می‌خواهیم که به اعتراض و خشم خود برای توقف این تجاوزگری ادامه و همانند طوفان، سفارتخانه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را در محاصره خود قرار دهند.

 تجاوز صهیونیست ها به نوار غزه در حالی وارد هشتمین ماه خود شد که رژیم صهیونیستی هر روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی فرومی‌رود در حالیکه هنوز به هیچیک از اهداف خود در این جنگ دست نیافته است.

این رژیم انواع جنایت، قتل‌عام و ویرانی را در نوار غزه رقم زده و هر روز به میزان خرابی های این منطقه افزوده و تاکنون بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت غزه، ۳۵ هزار و ۳۰۳ فلسطینی شهید و ۷۹ هزار و ۲۶۱ نفر بر اثر این جنایات مجروح شده اند.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 22:21:49

دسته بندی :