رسانه‌های صهیونیستی : سید حسن نصرالله ما را ذلیل کرده است

شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 21:9:0
رسانه‌های صهیونیستی : سید حسن نصرالله ما را ذلیل کرده است

رسانه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی با اشاره به پرتاب بیش از ۱۴۰ موشک به سرزمین‌های اشغالی در 48 ساعت گذشته اعلام کردند که تل‌آویو در برابر حزب‌الله لبنان خوار و ذلیل شده است.

­­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر به نقل از پایگاه خبری المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به شکست تل‌آویو در حمایت از شهرک‌های صهیونیستی شمال سرزمین‌های اشغالی، اعلام کردند که حزب الله یک منطقه خلع سلاح شده در طول مرزهای خود ایجاد کرده است.
این رسانه‌ها تاکید کردند: حزب الله همچنان قادر به وارد کردن خسارت‌های بیشتر و پرتاب هزاران موشک به سمت اسرائیل است.
«هیلل بیتون روزن»، تحلیلگر مسائل نظامی و امنیتی شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد: توالی حوادث خطرناک صبح روز جمعه منجر به برگزاری نشست مسئولان ارشد امنیتی شده تا اوضاع شمال سرزمین‌های اشغالی را بررسی کنند، چرا که تحولاتی که دست کم از آغاز ماه می دنبال می‌شود، نشان دهنده یک جنگ واقعی از سوی سید حسن نصرالله است.
«یفتاح رون تال»،  سرتیپ ذخیره و فرمانده سابق نیروهای زمینی ارتش صهیونیستی نیز اوضاع شمال سرزمین‌های اشغالی را نوعی فرسایش قلمداد و تاکید کرد: ما به اندازه کافی در برابر حزب‌الله  ذلیل شده ایم.
یفتاح با اشاره به اینکه حزب الله ده‌ها موشک و خمپاره به مناطق شمالی شلیک می‌کند و بسیاری از ساکنان شهرک‌های شمالی آواره شده‌اند، ابراز داشت که حزب‌الله یک منطقه خلع سلاح شده در داخل اسرائیل ایجاد کرده و هیچ هزینه‌ای نیز برای این کار نپرداخته است.
همچنین «نوعام امیر» تحلیلگر دیگر مسائل نظامی رژیم صهیونیستی گفت: احتمالاً سران تل‌آویو مناطق شمالی را مناطقی مهم به شمار نمی‌آورند، در این مناطق جنگ دنبال می‌شود و هیچ مبارزه و دفاع هجومی از سوی ارتش اسرائیل انجام نمی‌شود.
وی با اشاره به حملات فشرده حزب‌الله لبنان ضد مواضع نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که اسرائیلی‌ها از مدت‌ها پیش برآوردی از خسارت‌های وارد شده به عمل نمی‌آورند و به نظر می‌رسد نصرالله این شرایط را خیلی دوست دارد.
نوعام امیر گزارش داد: کابینه اسرائیل به هتل‌های میزبان شهرک نشینان آواره ابلاغ کرده که تا دسامبر آینده مناقصه آنها در پذیرش آوارگان را تمدید می‌کند و این اولین بار است که ده‌ها هزار اسرائیلی بیش از یک سال آواره مانده اند و ارتش هیچ پاسخی برای ارائه ندارد.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 9:42:13