احتمال انحلال کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بسیار زیاد است

شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 8:33:4
 احتمال انحلال کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بسیار زیاد است

رسانه‌های رژیم صهیونیستی جمعه شب از اختلافات بی‌سابقه در کابینه جنگ این رژیم خبر دادند.

­­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر،  روزنامه معاریو به نقل از منابع آگاه نوشت که بلوک بنی گانتس عضو کابینه جنگ، گادی آیزنکوت دیگر عضو کابینه جنگ، یوآو گالانت وزیر جنگ و هرتزی هالوی رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در کابینه جنگ در مقابل بنیامین نتانیاهو قدرت بیشتری پیدا کرده و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اقلیت قرار گرفته است.
به نوشته معاریو، موضع گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در انتقاد از نبود هیچگونه طرح سیاسی در کنار جنگ از حمایت بیشتر اعضای کابینه جنگ برخوردار است.
در همین رابطه،  کانال ۱۱ رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که روابط بین اعضای کابینه به علت ناتوانی در اتخاذ تصمیمات راهبردی متشنج است و احتمال انحلال کابینه جنگ بسیار زیاد است.
شبکه عبری‌ زبان «کان» هم  در این باره گزارش داد که احتمال انحلال آنی کابینه جنگ بیش از هر زمان دیگری است.
پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.
رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 8:32:52