اضطراب نتانیاهو از هلاکت نظامیان اشغالگر در شلیک خودی

جمعه 28 اردیبهشت 1403 - 16:0:0
اضطراب نتانیاهو از هلاکت نظامیان اشغالگر در شلیک خودی

در پی کشته شدن ۵ سرباز ارتش اشغالگر در شلیک خودی، نتانیاهو مضطرب و نگران از کشته شدن سربازان اشغالگر از مناطق جنگی و مواضع نظامیان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، به دنبال کشته شدن ۵ سرباز ارتش اشغالگر در شلیک خودی، نخست‌وزیر رژیم اشغالگر از مناطق جنگی و مواضع نظامیان بازدید کرد.

به تازگی ویدیویی از "بنیامین نتانیاهو" نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی وایرال شده است که نشان می‌دهد وی در حال بازدید هوایی از مناطق جنگی و مواضع نظامیان این رژیم است و تلاش می‌کند از داخل هواپیما برای نیروهای ارتش اشغالگر پیام بفرستد و روحیه آنها را تقویت کند. نکته جالب توجه در آن، تنش و نگرانی شدیدی است که در چهره و رفتار وی موج می‌زند.

نتانیاهو گفته بود که حمله به رفح، نقش تعیین‌ کننده‌ای در سرنوشت جنگ غزه دارد.

وی در اظهاراتی گفته بود: ما با دریافت خبر کشته شدن 5 سرباز، روز بسیار دشواری را سپری می‌کنیم. اما این وضعیت نباید بر روحیه ما تأثیر بگذارد.

رسانه‌های اسرائیلی، روز چهارشنبه از کشته شدن ۵ سرباز این رژیم با شلیک اشتباه تانک‌های خودی خبر دادند.

نظامیان صهیونیست همچنان با ادامه حملات هوایی و توپخانه‌ای به غزه، جنایات فجیعی را علیه غیرنظامیان در مناطق اشغال‌شده مرتکب شده‌اند. کما اینکه وضع انسانی در این منطقه به دلیل ادامه محاصره، فاجعه بار است و بیش از ۹۰ درصد از اهالی این منطقه ناچار به مهاجرت شده‌اند.

جنگنده‌های رژیم اشغالگر در راستای سیاست ویرانگری سیستماتیک این رژیم، بخش‌هایی از غزه را به طور کامل ویران کرده‌اند.

به دلیل ادامه بمباران و شدت درگیری‌های میدانی، هنوز هزاران شهید و مجروح زیر آوار هستند.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


جمعه 28 اردیبهشت 1403 - 10:6:48