صنعاء: بنیامین نتانیاهو مجبور می شود «شکست کامل» را بپذیرد

پنج شنبه 27 اردیبهشت 1403 - 9:30:0
صنعاء: بنیامین نتانیاهو مجبور می شود «شکست کامل» را بپذیرد

"مهدی المشاط" رئیس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به مرحله چهارم تشدید حملات، گفت: « بنیامین نتانیاهو می‌توانست نصف شکست را بپذیرد اما با حماقت خود مجبور خواهد شد شکست کامل را قبول کند.»

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در اظهاراتی تاکید کرد که نخست‌وزیر رژیم اشغالگر با ارتکاب حماقت‌هایی علیه مردم غزه، مجبور خواهد شد شکست کامل را قبول کند.

به گزارش المسیره، "مهدی المشاط" رئیس شورای عالی سیاسی یمن با بیان اینکه مرحله چهارم تشدید حملات در پاسخ به تجاوزهای رژیم صهیونیستی، با عملیات بی‌سابقه آغاز خواهد شد، تصریح کرد: در صورت تداوم تجاوزات این رژیم علیه باریکه غزه، یمن گزینه‌های قاطع، جسورانه و دشواری روی میز دارد.

وی در سخنانی در نشست کمیته الأقصی، گفت: بنیامین نتانیاهو می‌توانست نصف شکست را بپذیرد اما با حماقت خود مجبور خواهد شد شکست کامل را قبول کند.

المشاط همچنین از نیروهای مسلح اعم از دریایی، موشکی و پهپادی به دلیل حمایت از مردم غزه و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

از سوی دیگر سرتیپ "یحیی سریع" سخنگوی نیروهای مسلح یمن نیز امروز در سخنانی گفت که نیروهای مسلح یمن در یک عملیات نظامی ناوشکن آمریکایی (میسون) در دریای سرخ را با تعدادی موشک مناسب دریایی هدف قرار دادند.

وی همچنین اعلام کرد: کشتی «Destiny» نیز در عملیات مشترک نیروهای دریایی، موشکی و یگان پهپادی یمن در دریای سرخ هدف قرار گرفته شد.

ارتش یمن طی ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در باریکه غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


پنج شنبه 27 اردیبهشت 1403 - 8:16:53

دسته بندی :