اصابت چند موشک به مناطقی در فلسطین اشغالی + فیلم

یک شنبه 26 فروردین 1403 - 6:29:43

منابع خبری بامداد یکشنبه از اصابت چند فروند موشک به مناطقی در فلسطین اشغالی خبر دادند.

الكوثر - فلسطین اشغالی

کانال ۱۴ رژیم صهیونیستی گزارش داد که چند موشک در مناطقی در عراد (۴۵ کیلومتری شرق بئر السبع) در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده و خبرها حاکی از مجروح شدن چند نفر در محل اصابت است.

بر اساس این گزارش، همچنین چند موشک به صورت مستقیم به شهر اشغالی ام الفحم اصابت و نیروهای امدادی عازم این منطقه شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید که چند فروند موشک نیز به صحرای النقب اصابت کرده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

ایران در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران و شهادت تنی چند از هموطنانمان، در عملیات وعده صادق با پرتاب ده ها موشک و صدها پهپاد، اهداف نظامی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.


یک شنبه 26 فروردین 1403 - 6:28:16

برچسب :