عملیات حزب‌الله ضد تجهیزات جاسوسی اسرائیل

یک شنبه 22 بهمن 1402 - 15:0:0
عملیات حزب‌الله ضد تجهیزات جاسوسی اسرائیل

تجهیزات جاسوسی اسرائیل در اراضی اشغالی لبنان مورد هدف حزب الله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، جنبش حزب‌الله امروز یکشنبه ۱۱ فوریه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تجهیزات جاسوسی اسرائیل را در اراضی اشغالی لبنان مورد هدف قرار داده است.

«تجهیزات جاسوسی را در پایگاه رویسات العلم و مزارع اشغالی شبعا هدف قرار دادیم و موجب تلفات مستقیم در صفوف دشمن شدیم»، این بیانیه حزب‌الله از عملیات امروز است.

جنبش حزب‌الله لبنان از ابتدای آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون که ۱۱۹ روز از آن می‌گذرد، عملیات‌ها و حملات خود را در حمایت از مردم ثابت‌قدم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از نیروهای شجاع مقاومت فلسطین ادامه داده و موجب تلفات مستقیم در صف اشغالگران شده است.

رسانه‌های عبری صبح روز جمعه اول فوریه اعلام کرده بودند که در پی افزایش تنش‌ها در مرزهای شمال فلسطین اشغالی، آژیرهای خطر برای چند بار متوالی در شهرک‌های کریات شمونه، کفار یووال و معیان باروخ در منطقه اصبع الجلیل در مرز لبنان و فلسطین به صدا درآمده‌اند و تنها شهرک کریات شمونه با ۲۰ موشک هدف قرار گرفته است.

ارتش اسرائیل در روز صد و دوازدهم جنگ علیه غزه و تداوم درگیری‌ها در مرزهای شمال اراضی اشغالی، اعلام کرده بود که «تعداد افسران و سربازان مجروح ما از ابتدای جنگ ۷ اکتبر به ۲۷۴۸ نفر و از آغاز حمله زمینی به ۱۲۵۸ نفر افزایش یافت»؛ با تداوم حملات پراکنده حزب‌الله به پایگاه‌ها و تجمعات نظامی اشغالگران، تلفات اسرائیل بیشتر شده است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.

 


یک شنبه 22 بهمن 1402 - 13:41:31

دسته بندی :

پربازدیدها