ادامه تجاوز ائتلاف آمریکایی – انگلیسی به یمن

شنبه 21 بهمن 1402 - 8:0:0
ادامه تجاوز ائتلاف آمریکایی – انگلیسی به یمن

منابع خبری روز جمعه از تجاوز نظامی دوباره ائتلاف امریکایی انگلیسی به یمن خبر دادند. بنابر این گزارش تعداد زیادی جنگنده دشمن در آسمان مناطق مختلف یمن پرواز کردند.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، شبکه «المسیره» روز جمعه گزارش داد که مناطقی در استان «الحدیده» هدف حملات تجاوزکارانه دشمن غربی قرار گرفت.

شبکه «المسیره» نیز گزارش داد که آمریکا و انگلیس مناطق «الکثیب» و «الجبانه» در استان «الحدیده» را هدف حملات تجاوزکارانه قرار دادند.

پیش از این نیز سازمان تروریستی سنتکام در بیانیه‌ای گفت که شامگاه پنجشنبه ۷ حمله علیه مواضع ارتش و نیروهای مسلح یمن انجام داده است. 

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به حملات جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی به خاک یمن گفت که این تجاوزات باعث نخواهد شد نیروهای مسلح یمن از مأموریت حمایت از مردم غزه دست بردارند.

نیروهای مسلح یمن به دنبال تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به هیچ کشتی مرتبط با این رژیم و کشتی‌هایی که مقصد آن‌ها فلسطین اشغالی است، اجازه عبور از دریای سرخ و تنگه باب‌المندب را نداده‌اند.

 آمریکا هم در ادامه حمایت‌های خود از تل‌آویو، پس از شدت گرفتن عملیات‌های یمن علیه کشتی‌های صهیونیستی ائتلافی را برای مقابله با نیروهای مسلح یمن تشکیل داده و تاکنون چند بار خاک این کشور را مورد تجاوز نظامی قرار داده است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


جمعه 20 بهمن 1402 - 22:42:9

دسته بندی :
برچسب :