کابینه نتانیاهو از جان اسرای اسرائیلی مهمتر است

پنج شنبه 19 بهمن 1402 - 19:0:0
کابینه نتانیاهو از جان اسرای اسرائیلی مهمتر است

رسانه عبری با اشاره به خیانت نتانیاهو به اسرای اسرائیلی تأیید کرد اسرای صهیونیستی در غزه به حال خود رها شده و کابینه نتنیاهو از جان اسرا مهمتر است..

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» با انتشار مقاله ای تأکید کرد که اسرای صهیونیستی در غزه به حال خود رها شده و فدای شعارهای بی محتوایی مثل "پیروزی مطلق و اهداف حزبی" شدند. این روزنامه تصریح کرد که "بوق های تبلیغاتی نتانیاهو مدعی هستند که کابینه راستگرا از جان اسرا مهمتر است".

در این مقاله آمده است "اسرا، به جز آنهایی که شانس داشتند و در معامله نخست مبادله شدند، بقیه به حال خود رها شده اند تا در آنجا بمیرند. برخی از آنها به دلیل بیماری و برخی دیگر به خاطر جراحت های مداوا نشده و یا حتی در حملات ارتش اسرائیل خواهند مرد و برخی دیگر هم قبل از ربوده شدن، مرده بودند... همه اسرا به حال خود رها شده اند و اکنون قربانی شعارهای توخالی مثل پیروزی مطلق می شوند. ادامه جنگ را به اسم مردم تقدیس می کنند، در حالیکه هدف، حفظ یک فرد خاص و یک کابینه خاص در قدرت است."

در این مقاله تصریح شده است که "نتانیاهو ، نخست وزیر اولویت های خود را ترسیم کرده است ... طرح آزادسازی اسرا بهایی گزاف و دردناک را برای او می طلبد و ائتلاف او را متزلزل کرده و شاید باعث فروپاشی آن شود".

نویسنده مطلب با اشاره به پاسخ حماس به طرح مبادله گفت که طرف های اسرائیلی پاسخ حماس را به طور کامل منفی ارزیابی کرده اند و نتانیاهو هیچ اقدامی برای پیشبرد این طرح صورت نداده است.

وی خاطرنشان کرد : چیزی که نتانیاهو خود، به زبان نمی آورد ، بوق های تبلیغاتی او در کانال 14 اعلام می کنند؛ آنها صدای نتانیاهو هستند و هر چیزی را که دفتر نخست وزیر به آنها دیکته کند، منعکس می کنند و اکنون کابینه راستگرا از جان اسرا مهمتر است. نتانیاهو با کنترل این بوق ها، تمام توان خود را برای از بین بردن هر گونه احتمال پیشرفت از بین می برد؛ و پیوسته اعلام می کند که "ما اسرای خرابکار را آزاد نمی کنیم" و "جنگ ادامه دارد".


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


پنج شنبه 19 بهمن 1402 - 20:8:12

دسته بندی :

پربازدیدها