انصارالله : ائتلاف دریایی آمریکا ضد یمن کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ خواهد بود

دو شنبه 27 آذر 1402 - 21:0:0
انصارالله : ائتلاف دریایی آمریکا ضد یمن کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ خواهد بود

عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن به تلاش آمریکا و متحدانش برای تشکیل ائتلاف دریایی علیه یمن با هدف مهار عملیات ضد صهیونیستی این کشور در دریای سرخ واکنش نشان داد.

­­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، محمد البخیتی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس تأکید کرد: اگر آمریکا موفق به ایجاد ائتلاف بین المللی علیه یمن شود، کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ خواهد بود.
البخیتی  افزود: یمن منتظر تشکیل کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ است تا شرافتمندانه‌ترین نبرد تاریخ را رقم بزند. جهان هنوز ننگ و عار سکوت در قبال جنایت‌های سابق رژیم صهیونیستی در نسل‌کشی ملت فلسطین را فراموش نکرده است.
وی در ادامه این سوال را مطرح کرد که: به کشورهایی که برای حمایت از عاملان نسل‌کشی رژیم صهیونیستی به تشکیل ائتلاف بین المللی علیه یمن رو آورده‌اند، چگونه نگریسته خواهد شد؟ در مقابل، دیدگاه‌ها در خصوص یمن که با اراده رسمی و مردمی برای توقف نسل‌کشی رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین حرکت کرد، چگونه خواهد بود؟
این اظهارات مقام ارشد یمنی در حالی است که «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که با «گرانت شاپس» همتای انگلیسی خود، برای گفت وگو درباره تهدیدات یمن در تماس است و این تهدیدات یک مشکل بین المللی است که باید به آن رسیدگی شود.
این درحالیست که ، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن دیروز  از حمله جدید به جنوب فلسطین اشغالی در راستای حمایت از مقاومت فلسطین خبر داد.
وی افزود: در راستای حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین که با جنگ و جنایات وحشیانه دشمن صهیونیستی مواجه هستند، عملیاتی را علیه اهداف حساس دشمن صهیونیست در جنوب اراضی اشغالی با چند پهپاد انجام دادیم.
سریع  تصریح  کرد: نیروهای ما به عملیات ضد رژیم صهیونیستی تا توقف حملاتش به غزه ادامه خواهند داد.
نیروهای مسلح یمن تمامی آزادگان امت اسلامی و عربی و آزادگان جهان را به اتخاذ مواضع شرافتمندانه در قبال فلسطین و حمایت از ملت و مقاومت آزاد فلسطین فراخواند.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 27 آذر 1402 - 10:44:29