نگاه فاطمی؛ مقدم کردن دعا در حق دیگران

پنج شنبه 9 آذر 1402 - 11:30:0

در عرصه‌ تربیت فرزند، در عرصه‌ همکاری با شوهر، در عرصه‌های مشترک و در آن چیز‌هایی که بین زن و مرد مشترک است، مثل بندگی خدا وظایف بزرگ مثل بندگی خدا وضعیّت فاطمه‌ زهرا (س) یک وضعیّت فوق‌العاده اعجاب‌انگیز و مهم است. [حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵]

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار تصویری که با مداحان اهل‌بیت (ع) که در بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، درباره شخصیت حضرت فاطمه(س) فرمودند: در عرصه‌ی تربیت فرزند، در عرصه‌ی همکاری با شوهر، در عرصه‌های مشترک و در آن چیزهایی که بین زن و مرد مشترک است، مثل بندگی خدا -وظایف بزرگ مثل بندگی خدا- وضعیّت فاطمه‌ی زهرا (س) یک وضعیت فوق‌العاده اعجاب‌انگیز و مهم است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار تصویری که با مداحان اهل‌بیت (ع) که در بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، درباره شخصیت حضرت فاطمه (س) فرمودند: در عرصه‌ی تربیت فرزند، در عرصه‌ی همکاری با شوهر، در عرصه‌های مشترک و در آن چیزهایی که بین زن و مرد مشترک است، مثل بندگی خدا -وظایف بزرگ مثل بندگی خدا- وضعیّت فاطمه‌ی زهرا (س) یک وضعیّت فوق‌العاده اعجاب‌انگیز و مهم است. امام حسن مجتبی (ع) میگوید شب جمعه تا صبح مادرم بیدار بود، عبادت میکرد، هر وقت صدای او را شنیدم، دیدم برای دیگران دارد دعا میکند؛ صبح گفتم مادر! برای دیگران دعا کردی، برای خودت دعا نکردی؛ فرمود پسرم! اَلجارَ ثُمَّ الدَّار؛ این درس است.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


پنج شنبه 9 آذر 1402 - 18:51:53

دسته بندی :

پربازدیدها