تعرض به مسجد الاقصی، اعلام جنگ علیه فلسطین

دو شنبه 3 مهر 1402 - 9:0:0
تعرض به مسجد الاقصی، اعلام جنگ علیه فلسطین

رهبران جنبش‌های حماس، جهاد اسلامی و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیروت با هم دیدار کرده و دعوت صهیونیست‌ها برای تعرض به مسجد الاقصی به منزله اعلام جنگ علیه ملت فلسطین دانسته و خواستار مقابله با آن شدند.

 

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، در این دیدار زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی، صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس، جمیل مزهر معاون دبیرکل جبهه خلق، علی ابو شاهین عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی و حسام بدران عضو دفتر سیاسی حماس حضور داشتند.

در این دیدار در مورد تحولات جاری در فلسطین، راه‌های مقابله با جنایات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین به ویژه تهدیدات این رژیم به ترور رهبران مقاومت، ادامه تعرضات به مسجد الاقصی، تلاش رژیم اشغالگر برای الحاق اراضی فلسطینی و توسعه شهرک‌سازی و تجاوزات علیه شهر قدس اشغالی گفت‌وگو شد.

رهبران این سه گروه فلسطینی ضمن تمجید از سرای فلسطینی و دلاورمردان مقاومت در کرانه باختری، بر اهمیت تشدید مقاومت جامع و فراگیر و در راس آن مقاومت مسلحانه و ادامه هماهنگی بین گروه‌های مقاومت و وحدت در میدان نبرد با دشمن صهیونیستی تأکید کردند.

رهبران این گروه‌ها همچنین ادامه بازداشت‌های سیاسی در کرانه باختری و تحت فشار قرار دادن مبارزان مقاومت و تلاش برخی کشورها برای عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر را محکوم کردند.

اوضاع جاری در اردوگاه عین الحلوه و درگیری‌های اخیر در این اردوگاه از دیگر محورهای گفت‌وگوهای رهبران مقاومت بود.


ویژه‌های الکوثر را اینجا دنبال کنید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای ایران و جهان اینجا کلیک کنید.


دو شنبه 3 مهر 1402 - 6:51:37

دسته بندی :