حماس در واکنش به تهدید صهیونیست‌ها: پاسخ ما قاطع و سخت خواهد بود

دو شنبه 6 شهریور 1402 - 8:54:48
حماس در واکنش به تهدید صهیونیست‌ها: پاسخ ما قاطع و سخت خواهد بود

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس پس از اینکه از طرف نتانیاهو تهدید به ترور شد، با لباس نظامی در دفتر کارش حاضر شد.

­­­به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز یکشنبه اعلام کرد که تهدیدهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور شیخ صالح العاروری معاون دفتر سیاسی این جنبش و رهبران مقاومت، توخالی است.
این جنبش در ادامه افزود که دشمن صهیونیستی هرگز نتوانسته و نخواهد توانست مقاومت را تضعیف کند.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه صالح العاروری و همه همرزمانش و ملت ثابت قدم کاروان طولانی شهدا را تقدیم کردند اعلام کرد که با قاطعیت و یقین به مقاومت در برابر اشغالگران ادامه می دهند، تا تمام حقوق قانونی ملت فلسطین را پس بگیرند که مهمترین آن‌ها آزادی قدس  و مسجدالاقصی است.

در ادامه بیانیه این جنبش آمده است: دشمن صهیونیستی اگر مرتکب هرگونه حماقتی شود به طور قاطع و سخت پاسخ داده خواهد شد.
صالح العاروری، معاون اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به تهدید‌‌های نخست وزیر رژیم اسرائیل و مقامات اطلاعاتی آن مبنی بر ترور فرماندهان مقاومت برای مقابله با عملیات ضد صهیونیستی، در اقدام چالشی لباس نظامی برتن کرد.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه نشست امروز کابینه این رژیم به صورت صریح صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی حماس را چهره پشت پرده عملیات های ضدصهیونیستی در کرانه باختری اعلام و او را تهدید به ترور کرد.


آخرین اخبار جهان اسلام را در الکوثر فارسی پیگیری کنید
ویژههای الکوثر را اینجا دنبال کنید


دو شنبه 6 شهریور 1402 - 8:48:44